stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Gdańska Fala Filmowa - Włoskie wakacje

  • sobota, 18 września, godz. 19:00
  • Lokalizacja
    Gdańsk, Żabianka: ul. Sztormowa 7 80-335 Gdańsk (stare boisko)
  • Bilety
    wstęp wolny

Wydarzenie w ramach

Trzecia edycja "Gdańskiej Fali Filmowej" to projekt, który ma przede wszystkim aktywizować lokalne społeczności oraz eksponować i przypominać o najciekawszych przestrzeniach Gdańska, w których można organizować seanse kina plenerowego. Kiedy doda się do tego ciekawe tytuły filmowe, otrzymujemy wartościowe wydarzenie znacząco wzbogacające mapę kulturalną Gdańska.

Pierwsze dwie edycje "Gdańskiej Fali Filmowej" okazały się wielkim frekwencyjnym sukcesem. Kolejna edycja imprezy ma kontynuować promocję dobrego kina w kolejnych ciekawych miejscach Gdańska i popularyzować wśród mieszkańców Gdańska ideę spędzania wspólnie czasu na pokazach filmowych.

Włoskie wakacje (Made in Italy), reż. James D'Arcy, Wielka Brytania/Włochy, 2020, 1 godz. 34 minRobert i jego syn Jack utrzymują sporadyczny kontakt. Kiedy Jack wpada w finansowe tarapaty, postanawia namówić ojca do sprzedaży willi w Toskanii. Obaj chcą jak najszybciej załatwić sprawę i wrócić do swojego londyńskiego życia. Wszystko jednak komplikuje się, gdy na miejscu zamiast pięknego domu, zastają kompletną ruinę. Robert i Jack będą musieli spędzić razem więcej czasu niż zakładali i przeprowadzić gruntowny remont, aby sprzedać posiadłość. Z pomocą przychodzą mieszkańcy pobliskiego miasteczka, w tym Natalia, właścicielka lokalnej restauracji. Z każdym kolejnym dniem Robert i Jack przekonują się, że Toskania to miejsce, w którym być może warto spróbować wszystkiego od nowa.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.