stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Gdańska Fala Filmowa: Faworyta

"Gdańska Fala Filmowa" zaleje cztery ciekawe miejsca Gdańska, w których będą zaprezentowane wyjątkowe filmy. W czerwcowej fazie przypływu zostaną wyświetlone dwa obrazy "Bohemian Rhapody" w Teatrze Leśnym we Wrzeszczu oraz "Faworyta" w Amfiteatrze w Parku Oruńskim. We wrześniowej fazie odpływu pojawią się kolejne dwa doskonałe obrazy i równie ciekawe lokalizacje. Wstęp na wszystkie pokazy jest bezpłatny.

7.06 godz. 21.30 - Wrzeszcz: Teatr Leśny, "Bohemian Rhapsody", reż. Bryan Singer, USA, 134 min.

"Bohemian Rhapsody" to niezwykła opowieść o powstałym w latach 70. XX wieku zespole Queen i jego frontmanie Freddiem Mercurym. Film ukazuje błyskotliwą karierę grupy, która dzięki ikonicznym utworom i rewolucyjnemu brzmieniu wspięła się na szczyty sławy, dopóki skandalizujący styl życia Mercury'ego nie postawił wszystkiego pod znakiem zapytania. Wśród licznych nagród film zdobył między innymi cztery Oscary, dwa Złote Globy i dwie nagrody BAFTA. Seans w przestrzeni "Teatru Leśnego" na pewno będzie wyjątkowy.

Przeczytaj także

Opinie

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

zamknij