stat

Frankenstein - National Theatre Live

Dobra nowina dla wszystkich miłośników teatru! Na ekrany kin sieci Multikino - w ramach projektu MultiCulture Britain - powraca cykl National Theatre Live, prezentujący najlepsze spektakle brytyjskie. Starannie wyselekcjonowane tytuły, plejada aktorskich sław, nagradzani reżyserzy - to wszystko na wielkim ekranie, w najlepszej jakości dźwięku i obrazu. W nadchodzących miesiącach Multikino pokaże aż osiem tytułów, z czego dwa - "Uśmiechnij się póki czas" i "Fleabag. Szmata" - premierowo.

W środku jesieni Multikino przypomni także obie części bestellerowego Frankensteina. Najpierw w roli tytułowej zobaczymy Benedicta Cumberbatcha, a jako Monstrum Jonny'ego Lee Millera; a dwa dni później role się odwrócą - jako Frankensteina zobaczymy Millera, w Monstrum wcieli się Cumberbatch. Niepowtarzalna okazja, by na kinowym ekranie zobaczyć teatralny pojedynek dwóch Sherlocków - prosto z National Theatre w Londynie.

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.