W związku z oficjalnym rozporządzeniem o odwołaniu wszelkich imprez masowych, wydarzeń kulturalnych oraz pokazów kinowych, wszystkie kina w Trójmieście zdecydowały o zamknięciu swoich obiektów do odwołania.
Szczegółowe informacje o zwrotach zakupionych wcześniej biletów, repertuarze i ponownej dostępności obiektów będą udostępniane na stronach poszczególnych kin.
stat
Impreza już się odbyła

Filmy na Ducha66

Serdecznie zapraszamy do udziału w naszej inicjatywie - wspólnych spotkaniach z filmami w Ducha66. W tym miesiącu mamy okazję oglądać klasyki polskiej kinematografii.

kwi 16

czwartek, godz. 13:00, 18:00

bilety 10 zł
W najbliższą środę obejrzymy film z drugiej połowy lat 50, opowiadający o samotności i skomplikowanych relacjach. Jest to również zbiorowy portret Polaków końca lat 50. Interesujące, subtelne kino. Zapraszamy na wspólne seanse na Ducha!

"Spotykają się w pociągu. Z powodu braku wolnych miejsc zostają zmuszeni do odbycia podróży w jednym przedziale, choć każde wolałoby tą podróż spędzić w samotności. Pomiędzy parą stopniowo nawiązuje się przyjazny kontakt. Szorstkie i niekonwencjonalne zachowanie kobiety fascynuje mężczyznę, który obserwując ją zapomina o swoich kłopotach... " (źródło: www.filmweb.pl)

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij