stat
Impreza już się odbyła

Filmowy Poranek ze Scooby-Doo!

Serdecznie zapraszamy na najbliższy seans Filmowego Poranka ze Scooby-Doo: w niedzielę 19 lipca o godzinie 10:30, do zabawy na sali zapraszamy już od 10:00.

Podczas najbliższego poranka twórczo spędzimy czas z Akcja Animacja.Art, (https://www.facebook.com/akcja.animacja.trojmiasto/info?ref=page_internal), animatorki będą malować buźki, prowadzić kącik plastyczny, bawić się z dziećmi kręglami, chustą animacyjną.

Uczestnicy Filmowych Poranków!
Każdy z Was może wziąć udział w naszej nowej zabawie: Akademii Młodych Odkrywców Scooby-Doo! W ramach Akademii będziemy rozwiązywać zagadki i tropić przestępców, odczytywać zaszyfrowane wiadomości i interpretować poszlaki. Zadania, które przed nami stoją, wymagają przebiegłości, spostrzegawczości i rozwagi. Więc do dzieła!

Uczestnik Akademii Młodego Odkrywcy otrzymuje kartę sprawności, a na każdym spotkaniu będzie zdobywał pieczątki potwierdzające kompetencje Młodego Odkrywcy Scooby-Doo. Za 6 zdobytych pieczątek czeka na was wyjątkowa odznaka Młodego Odkrywcy Scooby-Doo - potwierdzająca zdobyte umiejętności! Za kolejne 6 następna odznaka za kolejne zdobyte sprawności.

Pomysłodawcą i autorem scenariusza zabaw w ramach Akademii Młodych Odkrywców Scooby-Doo jest czasdzieci.pl

Cykl Filmowych Poranków ze Scooby-Doo odbywa się w co drugą niedzielę miesiąca we wszystkich kinach ogólnopolskiej sieci kin Helios, zawsze o godzinie 10:30. Przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 4 lat w towarzystwie opiekunów. Każde spotkanie rozpoczynają kilkunastominutowe konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Scenariusz wydarzenia:

10:00 - 10:30 - zabawy i animacje,
10:30 - 10:50 - konkursy,
10:50 - 12:00 - projekcja filmu

Specyfika seansu filmowego:

*dźwięk ściszony w stosunku do standardowej głośności,
*pozostawione na cały seans przyciemnione światła na sali [półmrok].


Zachęcamy wszystkich do udziału w konkursie fotograficznym "Wakacyjna wyprawa ze Scooby-Doo!"
Zabierz Scooby-Doo na wakacje i pokaż jak razem wspaniale bawicie się.

Kolejne Filmowe Poranki ze Scooby-Doo
2 sierpnia: Scooby-Doo! Aloha

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.