stat
Impreza już się odbyła

Filmowy Czwartek z Osą

Biblioteka Sopocka zaprasza do Sopoteki na "Filmowy Czwartek z Osą" 28 lutego 2019 r. o godz. 17.00.

Lubicie kino? Znakomicie się składa, bo w Sopotece też je lubimy. W ostatni czwartek każdego miesiąca zapraszamy Was na Filmowy Czwartek z Osą, czyli seans filmowy przygotowany przez naszą koleżankę, Karolinę 'Osę' Osowską. Popcorn, leżaki, krótka prelekcja przed pokazem i magia kina - możecie liczyć na to wszystko.

Tym razem zapraszamy Was na ekranizację pierwszej części bestsellerowej serii dla młodzieży. Witajcie w dystopijnej wersji naszej przyszłości, w świecie, gdzie co roku urządza się Głodowe Igrzyska, podczas których młodzież na oczach telewidzów walczy o przetrwanie. Jak zakończy się rozgrywka, gdy do gry dołączy nastolatka z najbiedniejszego dystryktu, która postanawia zastąpić swoją siostrę? Film Gary'ego Rossa to pełna napięcia, akcji i emocji opowieść, która wciągnie Was bez reszty. Jeśli zastanawiacie się czy przyjść, to chyba właśnie przestaliście, prawda? To co, widzimy się w czwartek?

(Regulamin organizacji imprez/wydarzeń kulturalnych znajduje się na stronie Biblioteki).

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Kina

Gdynia

Rumia

DKFy

Zapowiedzi