stat

Filmowe poranki: Strażak Sam, cz. 1

Zapraszamy na kolejną porcję filmowych niespodzianek w nowej odsłonie - Filmowe Poranki: Strażak Sam, cz. 1. W niedzielę 26 września o godzinie 10:30 zaprezentujemy zestaw bajek: Tajemniczy skarb Pete'a Pirata cz.1, Tajemniczy skarb Pete'a Pirata cz.2, James i wielka dynia, Polowanie na robale, Ogniowy musical.

paź 31

niedziela, godz. 10:30

bilety 22,90 zł
przedsprzedaż 14,90 - 19,90 zł
lis 15

poniedziałek, godz. 18:00

bilety 26,90 zł
Strażak Sam to pełna humoru i ciepła animacja, której bohaterowie podbijają serca małych widzów na całym świecie Tytułowy bohater, Strażak Sam, razem ze swoimi przyjaciółmi mieszka w urokliwym miasteczku Pontypandy. Codzienne życie toczy się tutaj bardzo spokojnie, jednak czasami zdarzają się różne zaskakujące sytuacje i przygody. Sam nie tylko gasi pożary, ale również pomaga mieszkańcom w rozwiązywaniu ich problemów.

Cykl Filmowych Poranków w Kinie Helios odbywa się w co drugą niedzielę miesiąca we wszystkich kinach ogólnopolskiej sieci kin Helios, zawsze o godzinie 10:30. Przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 3 lat w towarzystwie opiekunów. Każde spotkanie rozpoczynają kilkunastominutowe konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Specyfika seansu filmowego:
dźwięk ściszony w stosunku do standardowej głośności
pozostawione na cały seans przyciemnione światła na sali półmrok
Po seansie każdy uczestnik otrzyma"balonowy" upominek.

Zapraszamy również na kolejne Filmowe Poranki w dniu 17 października o godzinie 10:30! Tym razem zaprezentujemy zestaw filmów Filmowe Poranki: 44 Koty, cz. 7.

Serdecznie zapraszamy!

Informacja o biletach

Ceny biletów za osobę:
3 dni (i więcej) przed seansem- 14,90 zł
2 dni przed seansem- 17,90 zł
1 dzień przed seansem- 19,90 zł
W dniu seansu- 22,90 zł

Zgodnie z hasłem "Wcześniej kupujesz, więcej zyskujesz" zachęcamy Was do zakupu biletów we wcześniejszym terminie. To Wy decydujecie jaką kwotę zaoszczędzicie!

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.