stat

Filmowe poranki: 44 koty, cz. 2

Zapraszamy na kolejną porcję filmowych niespodzianek w nowej odsłonie - Filmowe Poranki: 44 Koty, cz. 2. Cykl Filmowych Poranków w Kinie Helios odbywa się w co drugą niedzielę miesiąca we wszystkich kinach ogólnopolskiej sieci kin Helios. Projekcję poprzedzają konkursy i zabawy na sali kinowej. Filmowe Poranki przeznaczone są dla dzieci w wieku od 3 lat w towarzystwie opiekunów.

Zaprezentujemy zestaw bajek:
- Zaginiony szczeniak
- Nasz przyjaciel pies
- Konkurs tańca
- Pilou, kocia detektywka
- Archibald, koci arystokrata

44 koty to włoski serial animowany dla najmłodszych widzów. Jest to bajka o codziennych perypetiach czterech kotów: Lampo, Milady, Pilou oraz Klopsika, którzy razem tworzą muzyczny zespół - Arcykoty. Pokazy swoich wokalnych umiejętności dają w garażu, który odwiedza ich wielu kocich przyjaciół, wraz z którymi przeżywają niebywałe przygody. Arcykoty są bardzo przyjazne, lubią pomagać innym i zawsze są gotowe do poświęceń, jest to zatem bajka, która nie tylko bawi, ale także uczy małych kinonamów.

Każdy z uczestników Filmowych Poranków może wziąć udział w naszej nowej zabawie: Łamigłówki HelioSówki. W ramach Łamigłówek będziemy rozwiązywać zagadki, poznawać ciekawostki i brać udział w ciekawych konkursach. Zadania, które przed nami stoją, wymagają spostrzegawczości, refleksu, sprawności, a przede wszystkim dużo dobrych chęci.

Każdy młody uczestnik Filmowych Poranków otrzymuje kartę Łamigłówki HelioSówki, a na każdym spotkaniu będzie zdobywał pieczątki za rozwiązane zagadek i udział w konkursach. Za 8 zdobytych pieczątek czeka na Was wyjątkowa odznaka HelioSówki potwierdzająca zdobyte umiejętności! Baw się z nami i zdobądź brązową, srebrną i złotą odznakę HelioSówki.

Scenariusz wydarzenia:
zabawy i konkursy z animatorem [10-15 min]
projekcja - zestaw bajek lub film [50-60 min]

Specyfika seansu filmowego:
dźwięk ściszony w stosunku do standardowej głośności
pozostawione na cały seans przyciemnione światła na sali [półmrok]
Po seansie każdy uczestnik otrzyma "balonowy" upominek.

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    20,90 zł
  • Przedsprzedaż
    16,90 - 18,90 zł
Ceny biletów za osobę:
3 dni (i więcej) przed seansem 16,90 zł
2 dni przed seansem 17,90 zł
1 dzień przed seansem 18,90 zł
W dniu seansu 20,90 zł
Cena biletu dla każdego uczestnika.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.