stat
Impreza już się odbyła

Filmowe Poranki: 44 Koty, cz. 5

Zapraszamy na kolejną porcję filmowych niespodzianek w nowej odsłonie - Filmowe Poranki: 44 Koty, cz. 5, w niedzielę 8 sierpnia o godz. 10:30.

w każdy wtorek (od 07.09 do 28.09.2021), godz. 19:30

Gdańsk,
Wstęp wolny
Zaprezentujemy zestaw bajek:


  • Koci superbohater

  • Nowy przyjaciel Pilou

  • Pilou i hulajnoga

  • Rock z pazurkami

  • Operacja: Wałek do ciasta44 koty to włoski serial animowany dla najmłodszych widzów. Jest to bajka o codziennych perypetiach czterech kotów: Lampo, Milady, Pilou oraz Klopsika, którzy razem tworzą muzyczny zespół - Arcykoty. Pokazy swoich wokalnych umiejętności dają w garażu, który odwiedza ich wielu kocich przyjaciół, wraz z którymi przeżywają niebywałe przygody. Arcykoty są bardzo przyjazne, lubią pomagać innym i zawsze są gotowe do poświęceń, jest to zatem bajka, która nie tylko bawi, ale także uczy małych kinonamów. Projekcję Filmowych Poranków poprzedzają konkursy i zabawy na sali kinowej.

Uczestnicy Filmowych Poranków!
Każdy z Was może wziąć udział w naszej nowej zabawie: Łamigłówki HelioSówki! W ramach Łamigłówek będziemy rozwiązywać zagadki, poznawać ciekawostki i brać udział w ciekawych konkursach. Zadania, które przed nami stoją, wymagają spostrzegawczości, refleksu, sprawności, a przede wszystkim dużo dobrych chęci. Więc do dzieła!

Każdy młody uczestnik Filmowych Poranków otrzymuje kartę Łamigłówki HelioSówki, a na każdym spotkaniu będzie zdobywał pieczątki za rozwiązane zagadek i udział w konkursach. Za 8 zdobytych pieczątek czeka na Was wyjątkowa odznaka HelioSówki potwierdzająca zdobyte umiejętności! Baw się z nami i zdobądź brązową, srebrną i złotą odznakę HelioSówki!

Cykl Filmowych Poranków w Kinie Helios odbywa się w co drugą niedzielę miesiąca we wszystkich kinach ogólnopolskiej sieci kin Helios, zawsze o godzinie 10:30.
Przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 3 lat w towarzystwie opiekunów. Każde spotkanie rozpoczynają kilkunastominutowe konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Scenariusz wydarzenia:
zabawy i konkursy z animatorem (10-15 min)
projekcja - zestaw bajek lub film (50-60 min)

Specyfika seansu filmowego:
dźwięk ściszony w stosunku do standardowej głośności
pozostawione na cały seans przyciemnione światła na sali (półmrok)

Po seansie każdy uczestnik otrzyma "balonowy" upominek.

Zapraszamy również na kolejne Filmowe Poranki w dniu 22 sierpnia o godzinie 10:30! Tym razem zaprezentujemy zestaw filmów: Filmowe Poranki: Tomek i Przyjaciele.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.