stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Europejski Dzień Kina Artystycznego - "Słudzy" przedpremierowo

Zapraszamy na przedpremierowy pokaz słowackiego czarnego kryminału "Słudzy". Pokaz odbywa się w ramach piątej edycji Europejskiego Dnia Kina Artystycznego. Po seansie filmu zostanie wyświetlony zapis spotkanie z reżyserem. Data została zmieniona z 8.11 na piątek 6 listopada.

O filmie:
Osadzony w realiach zimnej wojny, pasjonujący film Ostrochovský'ego opowiada o zderzeniu wiary i ideologii oraz o potężnej sile manipulacji, po którą sięgają zarówno słudzy Boga, jak i słudzy systemu. Ten wciągający niczym mistrzowska rozgrywka pokera wschodnioeuropejski noir skupia się na losach dwóch seminarzystów, chłopców z prowincji, którzy w mury klasztoru wchodzą z optymizmem i gorliwością. Nie zdając sobie sprawy, że wkraczają w świat spisków, zdrad i złamanych życiorysów, a ich przyjaźń poddana zostanie ostatecznej próbie.

Europejski Dzień Kina Artystycznego (European Arthouse Cinema Day). Święto to dotyczy zarówno kina jako formy przekazu artystycznego, jak i kin jako obiektów, bez których ten przekaz byłby niemożliwy.

Zasady sanitarne: Prosimy o dezynfekcję rąk po wejściu do Klubu. Noszenie maseczek na terenie klubu jest obowiązkowe. Prosimy o zachowanie dystansu. Prosimy o zajmowanie oznaczonych miejsc. Prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego dostępnego w holu kina (podstawowe dane widzów uczestniczących w seansach kinowych: imię i nazwisko, data i godzina seansu, kontakt do widza (nr telefonu), zgoda
na przekazanie tych danych służbom sanitarnym w przypadku potwierdzenia obecności osoby z SARS-CoV-2 na danym seansie. Dane będą zbierane w celu poinformowania widzów o ewentualnym kontakcie z osobą zakażoną. Formularze będą przechowywane przez 14 dni, a następnie niszczone.

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    8-18 zł
18 zł/16 zł - zniżka na Kartę do Kultury
14 zł - ulgowy dla studentów, seniorów
8 zł - czł. NHEF oraz za okazaniem Karty Dużej Rodziny

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Kina

Gdynia

Rumia

DKFy

Zapowiedzi