W związku z oficjalnym rozporządzeniem o odwołaniu wszelkich imprez masowych, wydarzeń kulturalnych oraz pokazów kinowych, wszystkie kina w Trójmieście zdecydowały o zamknięciu swoich obiektów do odwołania.
Szczegółowe informacje o zwrotach zakupionych wcześniej biletów, repertuarze i ponownej dostępności obiektów będą udostępniane na stronach poszczególnych kin.
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Enemef: Noc X-Men

ENEMEF: Noc X-Men to wyjątkowe spotkanie z superbohaterami serii kultowych komiksów Marvel Comics. Fascynujące przygody legendarnych mutantów o niewyobrażalnych mocach są nie lada gratką dla fanów tej epickiej sagi, a także dla każdego, kto lubi dobre kino rozrywkowe. Wciągające historie, widowiskowe sceny, fenomenalne efekty i dobry humor sprawią, że tej nocy trudno będzie widzom oderwać wzrok od ekranu.

W repertuarze:

X-MEN: PIERWSZA KLASA
X-MEN: PRZESZŁOŚĆ, KTÓRA NADEJDZIE
X-MEN: APOCALYPSE - premierowo!


Dołącz do Nocy X-Men na Facebooku

Więcej informacji

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    24-31 zł
Ceny biletów: od 24 do 31 zł za całą noc w kinie (trzy filmy):

24 zł: cena promocyjna: dla kilku tysięcy osób, wylosowanych wśród wszystkich, którzy zarejestrowali się na http://www.enemef.pl - dostaną oni specjalnego zniżkowego SMSa, który uprawnia do nabycia dowolnej liczby biletów w cenie 24 zł każdy
28 zł: cena zniżkowa: z biletem z poprzedniego ENEMEFu można kupić dowolną liczbę zniżkowych
29 zł: cena ulgowa: z ważną legitymacją uczniowską lub studencką
31 zł: cena normalna

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij