stat
Impreza już się odbyła

ENEMEF: Noc Grozy i Horrorów

Konkurs zakończył się Sprawdź zwycięzców

ENEMEF: Noc Grozy i Horrorów w ostatni piątek października to już coroczna tradycja. W tym roku miłośnicy adrenaliny i lęku odbędą mroczną podróż do świata przerażających tajemnic, mściwych demonów i żądnych krwi potworów. Widzowie jako jedni z pierwszych odwiedzą "Złe miejsce", gdzie rozegra się bezwzględna, krwawa jatka, odkryją mroczny sekret w "Zakonie Świętej Agaty", a także będą świadkami urzeczywistnienia "Upiornych opowieści po zmroku" i zaskakującego "Przebudzenia dusz". To przyprawiająca o dreszcze wyprawa tylko dla odważnych! Podejmiesz wyzwanie?

Oto pełny repertuar:
- ZŁE MIEJSCE - premierowo!
- UPIORNE OPOWIEŚCI PO ZMROKU
- PRZEBUDZENIE DUSZ
- ZAKON ŚWIĘTEJ AGATY

Więcej informacji o ENEMEFie:
https://enemef.pl
Dołącz do wydarzenia na Facebooku:
https://idz.do/AMd9bd

ENEMEF: Noc Grozy i Horrorów odbędzie się 25 października (piątek) 2019 r. jednocześnie w 29 Multikinach w Polsce: Bydgoszcz, Czechowice-Dziedzice, Elbląg, Gdańsk, Jaworzno, Katowice, Kielce, Koszalin, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Poznań 51, Pruszków, Radom, Rumia, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Szczecin, Tychy, Warszawa Targówek, Warszawa Ursynów, Warszawa Wola, Warszawa Złote Tarasy, Włocławek, Wrocław Pasaż Grunwaldzki, Zabrze, Zgorzelec.

Po więcej informacji, pełny cennik biletów itd. zapraszamy na www.enemef.pl.
Na stronie można również: - zapisać się do listy osób BEZPŁATNIE otrzymujących informacje o zbliżających się ENEMEFach mailem i/lub SMSem, - otrzymać darmowy kod zniżkowy 5 zł do wykorzystania przy zakupie biletu online lub w kasie kina.

Przeczytaj także

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    30-39 zł
Bilety w cenie od 30 do 39 zł są już do nabycia w kasach kina oraz na www.multikino.pl.

Aby otrzymać specjalny KOD ZNIŻKOWY i kupić bilety o 5 zł taniej każdy, wystarczy zarejestrować się na https://enemef.pl/rejestracja - kod zniżkowy można wykorzystać online oraz w kasie kina aż do
momentu rozpoczęcia maratonu.

Opinie

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

zamknij