W związku z oficjalnym rozporządzeniem o odwołaniu wszelkich imprez masowych, wydarzeń kulturalnych oraz pokazów kinowych, wszystkie kina w Trójmieście zdecydowały o zamknięciu swoich obiektów do odwołania.
Szczegółowe informacje o zwrotach zakupionych wcześniej biletów, repertuarze i ponownej dostępności obiektów będą udostępniane na stronach poszczególnych kin.

Film

5.0 2 oceny 1 10

Dziennik Bridget Jones

produkcja
Francja
gatunek
Komedia rom.
premiera
8 czerwca 2001 (Polska)
4 kwietnia 2001 (Świat)
reżyseria
Sharon Maguire
scenariusz
Helen Fielding
czas trwania
1 godz. 37 min.

Obsada

Renée Zellweger, Colin Firth, Hugh Grant, Jim Broadbent, Gemma Jones, James Callis, Shirley Henderson, Sally Phillips

Opis filmu

Historia o sercowych kłopotach i życiowych niepowodzeniach pewnej 30-latki z nadwagą, słabością do drinków, papierosów i mężczyzn. Romantyczna egzystencja Bridget znajduje się w stanie permanentnego kryzysu. Na początku nowego roku bohaterka postanawia wziąć sprawy w swoje ręce, dając wyraz swoim przemyśleniom i nastrojom na kartkach prowadzonego dziennika. Ma on wszelkie szanse stać się bestsellerem, bo Bridget ma wyrobione zdanie na temat mężczyzn, seksu, aerobiku, jedzenia i wszystkiego, czym żyje współczesna kobieta, a co najważniejsze - woli prawdę prosto z mostu i niczego nie owija w bawełnę. Mniej więcej w tym samym czasie bohaterka zaczyna flirtować ze swoim szefem, który jednak daje jej kosza. Wkrótce pojawia się też inny ciekawy mężczyzna na horyzoncie... [opis dystrybutora]

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij