stat
Impreza już się odbyła

Dzień dziecka

Dzień Dziecka w kinie Helios ALFA będzie trwał aż trzy dni!

sie 15

niedziela, godz. 12:00 - 23:00

Gdańsk, Strajku Dokerów 5
Wstęp wolny
Weekend Dnia Dziecka w kinach Helios to specjalne pokazy dla dzieci w każdym wieku! W ramach licznych atrakcji zapraszamy na bogaty repertuar filmów dla najmłodszych, familijnych oraz przygodowych:

Paskudy. UglyDolls - Paskudy są miłe, bystre i życzliwe, ale nietypowa uroda wyklucza je ze świata pięknych lalek, które mają nieść radość dzieciom. Pogodzone z losem wiodą spokojny żywot w położonym na uboczu Paskudowie. Dla małej zadziornej Moxy to jednak za mało. Czy poczucie humoru i niespożyta energia Moxy może to zmienić i udowodnić, że nie trzeba być idealnym by być wspaniałym?!

Aladyn - bajkę o Alladynie chyba każdy zna, ale tym razem klasyczną animację Disneya twórca wzbogacił o wartką akcję i typowe dla siebie zaczepne poczucie humoru.

Pokémon Detektyw Pikachu - Tim Goodman próbuje ustalić co wydarzyło się z jego zaginionym w tajemniczych okolicznościach ojcem - Harrym. Pomaga mu w tym detektym Pikachu. Wspólnie przemierzą ulice Ryme City, nowoczesnej metropolii,  w której ludzie i Pokémony żyją tuż obok siebie.

Panda i banda - Pewien niedoświadczony bocian dostarcza małą pandę pod niewłaściwe drzwi. Grupa przyjaciół: niedźwiedź, łoś, tygrys i królik stają przed wyzwaniem dostarczenia pandy do jej prawdziwego domu, po drugiej stronie ogromnej pustyni.

Dzień czekolady - to zachwycająca ekranizacja pełnej magii książki, która opowiada o przygodach Moniki i Dawida. Dwójkę bohaterów połączy nie tylko przyjaźń, ale też wspólny sekret.

W Weekend Dnia Dziecka kina Helios będą należały do dzieci!

Na seanse z konkursami zapraszamy już od 31 maja w godz. 16:00-19:00, natomiast w weekend 1-2 czerwca w godz. 10:00 - 17:00 będą czekały na Was dodatkowo atrakcje w holu kina i mnóstwo dobrej zabawy!

Atrakcji będzie nie miara, sami zobaczcie co planujemy:

Na seanse z konkursami zapraszamy już od 31 maja w godz. 16:00-19:00, natomiast                  w weekend 1-2 czerwca w godz. 10:00 - 17:00 będą czekały na Was dodatkowo ATRAKCJE w holu kina i mnóstwo dobrej zabawy! m.in.:

- niesamowite występy formacji tanecznej TEAL DANCE STUDIO GDAŃSK (1 i 2.06)
- przed każdym seansem "Aladyn" artyści TEAL DANCE STUDIO GDAŃSK zaprezentują układ taneczny specjalnie przygotowany do fabuły filmu (1 i 2.06)
- nietuzinkowe kolorowe warkoczyki dzięki uprzejmości FRYZJERSTWO ALTERNATYWNE PANEK (1 i 2.06)
- gigantyczne banki mydlane  z PRACOWNIĄ MARZEŃ KLUBOKAWIARNIĄ ( 2.06)
- gry i zabawy zręcznościowe, tory przeszkód oraz zagrywki piłkarskie pod opieką trenera z KLUBU SPORTOWEGO GEDANIA(1 i 2.06)
- balonowe zoo ( 1i 2.06)
- malowanie buziek (1 i 2.06)
- gry planszowe (1 i 2.06)
- wycinanki, kolorowanki ( 1 i 2.06)
- słodkie upominki (1 i 2.06)

Serdecznie zapraszamy HELIOS ALFA GDAŃSK!

Na Weekend Dnia Dziecka w kinie Helios ALFA GDAŃSK obowiązuje standardowy cennik biletów - 14,50 zł.

Więcej informacji na stronie głównej kina - zakładka- wydarzenia.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Kina

Gdynia

Rumia

DKFy

Zapowiedzi