stat
Impreza już się odbyła

Dzień Kobiet | Double Mads

Co dwóch Madsów Mikkelsenów to nie jeden! Z okazji Dnia Kobiet zapraszamy na przedpremierowe pokazy specjalne filmów "Na rauszu" i "Jeźdźcy sprawiedliwości". Projekcje w ramach wydarzenia specjalnego "Double Mads" to jedyna okazja, aby obejrzeć obie produkcje przed premierą! I szansa na podwójne świętowanie także z innego powodu - Dzień Kobiet obchodzimy w Klubie Filmowym nieco wcześniej, bo... 6 marca, w sobotę.

16:00 | NA RAUSZU
18:00 | JEŹDŹCY SPRAWIEDLIWOŚCI


Na Rauszu
reżyseria: Thomas Vinterberg
występują: Mads Mikkelsen, Thomas Bo Larsen, Magnus Millang
szczegóły: dramat/komedia, Dania, 2020, 115 min.


Ten eksperyment to jazda bez trzymanki! Na rauszu opowiada historię grupy przyjaciół, nauczycieli szkoły średniej, zainspirowanych teorią, że skromna dawka czegoś mocniejszego pozwala otworzyć się na świat i lepiej w nim funkcjonować. Bohaterowie nie przewidują jednak skutków, jakie pociągnie za sobą długotrwałe utrzymywanie stałego poziomu alkoholu we krwi przez cały dzień, również w pracy

Jeźdźcy sprawiedliwości
reżyseria: Anders Thomas Jensen
występują: Mads Mikkelsen, Nikolaj Lie Kaas, Nicolas Bro
szczegóły: kryminał, Dania, 2020, 116 min.


Markus (Mads Mikkelsen) wraca z misji wojskowej, by zająć się córką Mathilde, po tym, jak jego żona ginie w katastrofie kolejowej. Wszystko wskazuje na zwykły wypadek, do czasu kiedy do jego drzwi puka Otto ocalały z wypadku matematyk, dziwak. Otto z dwójką ekscentrycznych przyjaciół przekonują Markusa, że katastrofa pociągu była starannie zaplanowanym zamachem. Kiedy udaje im się zebrać dowody, pozostaje tylko jedno: odwet! Połączeni wspólnym celem nie cofną się przed niczym, nawet jeśli będzie to wymagało przekroczenia cienkiej granicy między tym, co jest prawdą a tym, co stanowi tylko pasujący element układanki. Nowy film zdobywcy Oscara Andersa Thomasa Jensena, reżysera wielokrotnie nagradzanych przez publiczność Jabłek Adama, to trzymające w napięciu skandynawskie kino sensacyjne, w którym nie brak ciętego humoru i w którym nic nie dzieje się przypadkiem.

Bilety: 12 zł / seans
Dostępne w sieci Interticket

Przeczytaj także

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.