Impreza już się odbyła

Diego - pokaz przedpremierowy

Finał niezwykłej trylogii nagrodzonego Oscarem reżysera filmów „Amy” i „Senna” – ostatnia część fascynującej opowieści o ikonach popkultury, sławie i fatum! "DIEGO" przedpremierowo w Kino Kameralne Cafe!

12 lipca (piątek) | godz. 20.45

Młody, niezwykle utalentowany chłopak zostaje ściągnięty do włoskiego klubu Napoli. Trafia w sam środek neapolitańskiego kotła: mafijnych rozgrywek, sukcesów, uwielbienia i skandali. Jego geniusz i charyzma wkrótce robią z Napoli najlepszą drużynę świata. W mieście, w którym piłka to religia, Maradona staje się świętym. Na boisku dokonuje cudów, ale gdy gasną światła, wszystko wymyka się spod kontroli. Diego nie potrafi udźwignąć swojej sławy, a miasto, które zrobiło z niego boga, z dnia na dzień staje się jego przekleństwem.

---

„Hipnotyzujący jak talent Diego i emocjonujący jak jego życie. Nie można było wymarzyć sobie lepszego finału trylogii Asifa Kapadii”.
Phil de Semlyen, Time Out

„Porywające spojrzenie na epicką podróż, jaką było życie Diego Maradony”.
Eric Kohn, Indiewire

„Pełna euforii i tragizmu opowieść o herosie ze skazą”
Peter Bradshaw, The Guradian


Rezerwacje: 58 690 70 75 lub bilety@kinokameralnecafe.pl
---

ZWIASTUN: https://youtu.be/kCc4cAcSyik

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Kina

Gdynia

Rumia

DKFy

Zapowiedzi