• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Film

Detektyw Bruno
7.1 10 ocen 1 10

Detektyw Bruno

produkcja
Polska
gatunek
familijny
premiera
27 maja 2022 (Polska)
reżyseria
Magdalena Nieć, Mariusz Palej
scenariusz
Marcin Ciastoń, Ewa Rozenbajgier
czas trwania
1 godz. 50 min.
dla dzieci
od lat 5
Grają
Gdyńskie Centrum Filmowe

Obsada

Piotr Głowacki, Iwo Rajski, Karolina Gruszka, Edyta Jungowska, Ireneusz Czop, Dorota Kolak, Rafał Mroczek, Marcin Mroczek, Diana Zamojska

Opis filmu

Oskar najbardziej na świecie lubi rozwiązywać zagadki i oglądać serial „Detektyw Bruno”. Kiedyś chciałby być taki jak jego bohater, na razie jednak ma osiem lat i mieszka w rodzinnym domu dziecka. Jest mu tu dobrze, ale oczywiście tęskni za rodzicami. Dlatego, gdy odkrywa przygotowaną przez nich zabawę w poszukiwanie urodzinowego skarbu, koniecznie chce ruszyć na poszukiwania. Zagadka nie jest łatwa, postanawia więc wynająć najlepszego detektywa na świecie, czyli Bruna. Nie przyjmuje do wiadomości, że Bruno Księski to tylko aktor, w dodatku niezbyt sympatyczny. Z całej przygody pewnie wyszłyby nici, gdyby nie fakt, że gwiazdor ostatnio traci na popularności, a jego menedżerka dostrzega w pojawieniu się Oskara szansę na podreperowanie wizerunku. Oskar i Bruno rzucają się więc w wir przygody. Ten pierwszy pełen entuzjazmu, ten drugi zaś niechętny i zblazowany. Jednak im bardziej Oskar wywraca życie Bruna do góry nogami, tym jaśniejsze się staje, że tego właśnie im obu trzeba było do szczęścia!

Zwiastun

Repertuar: Detektyw Bruno

Szukaj
  • pon 04 lip
  • śr 06 lip
Godz.
Ładowanie
Gdyńskie Centrum Filmowe

Gdyńskie Centrum Filmowe

Gdynia

Dzisiaj - 03 lipca

wtorek - 05 lipca

czwartek - 07 lipca

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Kina

Gdynia

Rumia

DKFy

Premiery

01.07.2022 r.

24.06.2022 r.