stat
Impreza już się odbyła

Delfin Plum

Instytut Kultury Miejskiej od kwietnia 2013 zaprasza najmłodszych odbiorców do przygody z filmem. Po wakacyjnej przerwie wracamy z nowym repertuarem. 6 października o godz. 16.00 odbędzie się pokaz filmu "Spirited Away: W krainie bogów", japońskiej animacji nagrodzonej Oscarem. Po filmie zapraszamy dzieci do dyskusji oraz na warsztaty plastyczne w stylu japońskiej mangi. Wstęp wolny, zapisy do 4 października.

sty 28

czwartek, godz. 20:00

Online
bilety 14 zł
Kup bilet
"Spirited Away: W krainie bogów" to nagrodzona Oscarem animacja japońskiego mistrza Haiyo Miyazakiego. Niezwykła historia 10-letniej Chichiro, która musi uratować lekkomyślnych rodziców zamienionych w świnie... Film dla widzów powyżej 8 lat, młodsi - na odpowiedzialność rodziców. Po filmie zapraszamy do dyskusji (prowadzenie: Jolanta Manthey) oraz na warsztaty plastyczne - wykonywanie ilustracji w stylu animacji manga (prowadzenie: Magdalena Tatarek).

6 października: "Spirited Away: W krainie bogów", reż. Haiyo Miyazaki. Dla dzieci w wieku powyżej 8 lat (młodsze na odpowiedzialność rodziców). Warsztat: wykonywanie ilustracji w stylu animacji manga, prowadzenie: Magdalena Tatarek. Zgłoszenia do 4 października.

24 listopada: "Delfin Plum", reż. Eduardo Schuldt. Dla dzieci w wieku 6-9 lat. Praca w grupie: samodzielne wykonywanie przypinek.

8 grudnia: "Atramentowe serce", reż. Iain Softley. Dla dzieci w wieku 9-12 lat. Warsztaty z wydawnictwem EneDueRabe i kiermasz książek.

Spotkania DzKF'u odbywają się raz w miesiącu, w niedziele o godz. 16.00 w siedzibie Instytutu Kultury Miejskiej (Gdańsk, ul. Długi Targ 39/40). Na poszczególne seanse obowiązują zapisy pod adresem e-mail: punkt@ikm.gda.pl. Prosimy o podawanie imienia i nazwiska oraz wieku uczestnika lub uczestniczki. Obowiązują kategorie wiekowe, gdyż zależy nam na jak najlepszym dopasowaniu tematyki i problemów jakie porusza film do młodego odbiorcy. Wstęp wolny.

Każde spotkanie rozpoczyna krótka prelekcja wprowadzająca w tematykę filmu i elementy, na które warto zwrócić uwagę podczas seansu. Po filmie odbywa się dyskusja z dziećmi dotycząca problematyki filmu. Prelekcje i dyskusje prowadzi Jolanta Manthey, doświadczona prelegentka, m.in. Nowych Horyzontów Edukacji Filmowej. Ponadto, w sezonie jesień-zima 2013, projekcjom towarzyszą zajęcia tematyczne.

DzKF na Facebook'u: www.facebook.com/dzieciecyklubfilmowy

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.