stat
Impreza już się odbyła

Daleko od Reykjaviku | pokazy online

Zapraszamy na pokaz filmu online. Daleko od Reykjaviku - nowy film twórcy kinowego przeboju Barany. Islandzka opowieść, ponownie rozgrywa się w zachwycających pejzażach Islandii. Ten ujmujący komediodramat skupia się wokół wiejskiego życia, którego rutyną wstrząsają nieoczekiwane zdarzenia, a w ich centrum nagle znajduje się do tej pory łagodna i pokorna Inga.

sty 21-24

czwartek - niedziela, godz. 20:00 - 22:00

Online
bilety 14 zł
Kup bilet
sty 28

czwartek, godz. 20:00

Online
bilety 14 zł
reżyseria: Grimur Hakonarson
występują: Arndis Hronn Egilsdottir, Sveinn Olafur Gunnarsson
szczegóły: dramat, Dania/Francja/Islandia/Niemcy, 2019, 92 min.

Daleko od Reykjaviku Grimura Hakonarsona w północną melancholię nieoczekiwanie wplata komizm, a przemianę bohaterki subtelnie łączy ze zmianami w jej otoczeniu. Zima powoli przechodzi w zwiastującą nowe życie wiosnę, mrok ustępuje coraz dłuższym dniom, a w ich świetle staje się jasne, jaką należy obrać drogę. I że na tej drodze nie zawsze warto podążać za stadem. Opis i materiały dystrybutora Gutek Film


1. Na podany adres e-mail zostanie przesłane potwierdzenie zakupu, a w dniu pokazu - około godziny przez seansem, link wraz z hasłem, pod którym będzie można zobaczyć film (serwis Vimeo).
2. Link jest aktywny przez dodatkowe 30 minut, co oznacza, że aby obejrzeć cały film seans należy zacząć najpóźniej o godz. 20:30.

Przed oglądaniem filmu sprawdź, czy masz najbardziej aktualną wersję przeglądarki i systemu operacyjnego oraz dobre połączenie z Internetem:
- najnowsza wersja przeglądarki Google Chrome, Firefox, Microsoft Edge, Safari lub Opera;
- połączenie internetowe o przepustowości co najmniej 30 Mb/s na urządzeniu do oglądania.

Prędkość Internetu można sprawdzić na stronie speedtest.pl. W razie aktywności oraz jednoczesnego aktywnego korzystania z Internetu przez inne urządzenia - laptop, tablet, telefon, TV itd (przewodowo lub przez WiFi) niezbędne jest uzupełnienie wyżej wskazanej prędkości połączenia na urządzeniu do oglądaniu filmu.

- system operacyjny: Windows 7 lub nowszy, Mac OS X 10.7 lub nowszy, Ubuntu 10 lub nowszy;
Podczas oglądania filmu radzimy zamknąć pozostałe karty w przeglądarce, a także inne przeglądarki i programy.

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    14 zł

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.