W związku z oficjalnym rozporządzeniem o odwołaniu wszelkich imprez masowych, wydarzeń kulturalnych oraz pokazów kinowych, wszystkie kina w Trójmieście zdecydowały o zamknięciu swoich obiektów do odwołania.
Szczegółowe informacje o zwrotach zakupionych wcześniej biletów, repertuarze i ponownej dostępności obiektów będą udostępniane na stronach poszczególnych kin.
Impreza już się odbyła

DKF Kurort - listopad - grudzień 2013

kwi 9

czwartek, godz. 13:00, 18:00

bilety 10 zł
kwi 15

środa, godz. 19:00

bilety 19 zł
ulgowy 16 zł
04.11 Future Shorts - jesień 2013
Siedem filmów wyprodukowanych w dziewięciu krajach, które łącznie zdobyły ponad osiemdziesiąt nagród na międzynarodowych festiwalach. Jednemu z tych filmów przypadnie wkrótce kolejny laur, przyznany głosami publiczności Future Shorts z ponad 90 krajów.

18.11 Kod nieznany, reż. M. Haneke, Francja, Niemcy, Rumunia, 2000, 117 min.
Na jednej z paryskich ulic splatają się drogi skrajnie różnych ludzi - początkującej aktorki, fotografa wojennego, nauczycielki muzyki i rumuńskiej żebraczki. Pierwszy zrealizowany po francusku film Michaela Hanekego - jednego z najbardziej interesujących i bezkompromisowych współczesnych reżyserów.

02.12 Grizzly Man, reż. W. Herzog, USA, 2005, 103 min.
Niezwykły dokument Wernera Herzoga opowiadający o człowieku, który pragnął przekroczyć granicę oddzielającą człowieka od zwierzęcia. Timothy Treadwell został rozszarpany przez niedźwiedzia, jedno ze zwierząt, wśród których spędził 13 lat. Reżyser połączył fragmenty prowadzonego przez Treadwella dziennika wideo z wypowiedziami osób, które go znały. Powstał film przejmujący, ale i pełen czarnego humoru.

09.12 Baraka, reż. R. Fricke, USA, 1992, 96 min. - seans z muzyką na żywo
Jedna z najpiękniejszych w dziejach kinematografii podróży dookoła świata, podczas której reżyser uważnie przygląda się cudom natury i wytworom cywilizacji. Zachwycający wizualnie film ukazuje zmienność i różnorodność naszej planety i relacje, w jakich pozostaje z nią człowiek. Oryginalna ścieżka dźwiękowa zostanie zastąpiona graną na żywo muzyką kwartetu Marcin Dymiter, Paweł Nowicki, Wojciech Jachna, Jacek Buhl.

16.12 Ludzie z pociągu, reż. K. Kutz, Polska, 1961, 98 min.
Studium charakterologiczne kreślące obraz okupacyjnej codzienności. Jesień 1943 roku. Pasażerowie dwóch uszkodzonych wagonów czekają na małej stacyjce. Wśród nich są przemytnicy, wygnaniec z Poznania, dziewczyna, konspirator, wdowa, szmuglownicy i karciarze. Senne oczekiwanie przerywa wiadomość o kradzieży pistoletu maszynowego, który należał do kolejowego policjanta.

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    10 zł
Karnety w cenach 10 zł (1 seans), 16 zł (2 seanse), 40 zł (6 seansów) dostępne przed każdą projekcją.

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij