W związku z oficjalnym rozporządzeniem o odwołaniu wszelkich imprez masowych, wydarzeń kulturalnych oraz pokazów kinowych, wszystkie kina w Trójmieście zdecydowały o zamknięciu swoich obiektów do odwołania.
Szczegółowe informacje o zwrotach zakupionych wcześniej biletów, repertuarze i ponownej dostępności obiektów będą udostępniane na stronach poszczególnych kin.
Impreza już się odbyła

Cykl filmów muzycznych W Starym Kadrze

Kawiarnia "W Starym Kadrze" zaprasza na cykliczne projekcje filmowe, które wyświetlane są codziennie o stałych porach - godz. 14:00, 17:00 oraz 20:00.

kwi 9

czwartek, godz. 13:00, 18:00

bilety 10 zł
kwi 15

środa, godz. 19:00

bilety 19 zł
ulgowy 16 zł
Repertuar ustalany jest na dwa tygodnie. Wstęp jest zupełnie bezpłatny. Wyświetlane filmy są doskonałym pretekstem do wypicia kawy w doborowym towarzystwie i w kameralnym wnętrzu kawiarni. Proponowany repertuar jest zbiorem legendarnych hitów kinowych sprzed lat.

Proponujemy tematyczny podział filmów, który przedstawia się następująco:

Piątki - to doskonały moment na rozpoczęcie weekendu w iście tanecznym nastroju. Dlatego też w każdy piątek zapraszamy na cykl filmów muzycznych.


W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat repertuaru zachęcamy do kontaktu tel. (58) 682-15-67 oraz do odwiedzenia strony www.wstarymkadrze.com.

Kawiarnia "W Starym Kadrze" ul. Grobla I 3/4, 80-834 Gdańsk (przy Fontannach Czterech Kwartałów).

email: kawiarnia@wstarymkadrze.com

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij