stat
Impreza już się odbyła

Couch Connections - pokaz specjalny

Zapraszamy na specjalny pokaz filmu dokumentalnego "Couch Connections". Kto tęskni za podróżami? Może tak chociaż obejrzeć film, który da nam tego namiastkę... i przypomni nam świat sprzed kwarantanny.

Couchsurfing to serwis internetowy, dzięki któremu można zaoferować darmowe zakwaterowanie lub znaleźć użytkowników oferujących nocleg we własnym domu lub mieszkaniu w wielu miejscach świata. Został założony na przełomie 2002 i 2003 roku przez Amerykanina Caseya Fentona. To również idea oraz sposób taniego podróżowania.

W świecie pełnym barier, budowanie mostów pomiędzy kulturami wiąże się często ze strachem, niepewnością i czasami nawet z odrzuceniem. Dlatego właśnie powstał ten film: pokazuje on, że wystarczy otworzyć się na ludzi aby zbudować piękne nowe przyjaźnie.
Dlaczego by nie zacząć od dzielenia się czymś osobistym? Dlaczego by nie zacząć od zaproszenia obcych ludzi do naszego salonu, żeby porozmawiać, pośmiać się i wymienić doświadczeniami?
Wszystko to nie ruszając się z kanapy!

Głównymi bohaterami filmu są uczestnicy Couchsurfingu
"Moi gospodarze nie mogli być bardziej różnorodni, od 21-latka mieszkającego w akademiku, przez trzypokoleniową rodzinę, nudysty na Manhattanie, aż do osoby transpłciowej w Bangkoku." - mówi Christoph, który zrealizował ten film podróżując po świecie korzystając z uprzejmości ludzi, których poznawał przez Couchsurfing.

Bilety w cenie 20 zł
https://biletyna.pl/film/Couch-Connections-pokaz-specjalny/Gdansk
Rezerwacje: tel. 58 690 70 75 lub bilety@kinokameralnecafe.pl

UWAGA!
Film w języku angielskim, bez polskich napisów!


In a world full of barriers, building bridges between cultures is often linked with fear, caution and sometimes even rejection.

That´s why this film has been made: it shows that sometimes it only takes a few steps towards other people to establish wonderful friendships.
Why not start by sharing something personal? Why not start by inviting them to your living room, to talk, to laugh, to exchange.
All that sitting on a couch!

Therefore, the main focus of the film is on the people which participate in Couchsurfing and their great diversity.
My hosts couldnt have been more different from one another: from a 21-year-old student in a student dorm, to a family in which three generations take part in Couchsurfing, to a nudist in Manhattan and a transgender in Bangkok.


https://www.couch-connections.com/en/
 

Informacja o biletach

  • Kontakt
    58 690-70-75
Bilety w cenie 20 zł
https://biletyna.pl/film/Couch-Connections-pokaz-specjalny/Gdansk
Rezerwacje: tel. 58 690 70 75 lub bilety@kinokameralnecafe.pl

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Kina

Gdynia

Rumia

DKFy

Zapowiedzi