W związku z oficjalnym rozporządzeniem o odwołaniu wszelkich imprez masowych, wydarzeń kulturalnych oraz pokazów kinowych, wszystkie kina w Trójmieście zdecydowały o zamknięciu swoich obiektów do odwołania.
Szczegółowe informacje o zwrotach zakupionych wcześniej biletów, repertuarze i ponownej dostępności obiektów będą udostępniane na stronach poszczególnych kin.
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Cała przyjemność po stronie kobiet - pokazy specjalne (6 opinii)

Dlaczego tak długo kobiety były traktowane gorzej niż mężczyźni? Po obejrzeniu filmu "Cała przyjemność po stronie kobiet" nikt nie będzie miał wątpliwości, jak odpowiedzieć na to pytanie.

kwi 16

czwartek, godz. 13:00, 18:00

bilety 10 zł
Razem z Against Gravity zapraszamy na dwa pokazy filmu dokumentalnego "Cała przyjemność po stronie kobiet" ("#Female Pleasure") prezentowanego podczas 16. Festiwalu Filmowego Millennium Docs Against Gravity. 

18.09 godz. 18:00
21.09 godz. 15:45

Bohaterkami filmu "Cała przyjemność po stronie kobiet" ("#Female Pleasure", reż. Barbara Miller) są kobiety, które wypowiedziały posłuszeństwo patriarchatowi. Rokudenashiko, japońska artystka, staje przed sądem za to, że zbudowała kajak przypominający jej waginę. Deborah ucieka wraz ze swoim synem z ortodoksyjnej społeczności chasydów na Brooklinie, by móc decydować o swoim losie. Doris opowiada o molestowaniu przez księdza. Vithika uświadamia młodych Hindusów o kobiecej przyjemności seksualnej. 

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    20 zł
  • Kontakt
    58 690-70-75
Ilość miejsc ograniczona! 
Możliwość rezerwacji tel. 58 690 70 75 lub bilety@kinokameralnecafe.pl 

Opinie (6)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.