stat
Impreza już się odbyła

Break the silence: the movie

Podróżujcie z BTS po całym świecie poznając zespół za kurtyną. Jungkook, Suga, J-Hope, V, Jin, Jimin, RM opowiedzą swoje szczere i osobiste historie, o których wcześniej nie wspominali.

cze 26

sobota, godz. 20:00 - 22:00

bilety 99-249 zł
Bilety wyprzedane
lis 30

wtorek, godz. 19:00

bilety 79-129 zł
Kup bilet
ŚWIATOWA TRASA KONCERTOWA BTS LOVE YOURSELF: SPEAK YOURSELF dobiegła już końca. Trasa, w ramach której BTS jako pierwsza koreańska grupa wystąpiła na stadionie Wembley, dotarła na szczyt listy najbardziej dochodowych tras koncertowych Billboard Boxscore. Koncerty odbyły się w Los Angeles, Chicago, Nowym Jorku, São Paulo, Londynie, Paryżu, Osace, Shizuoka, Rijadzie i Seulu.

Ekipa BREAK THE SILENCE: THE MOVIE uzyskała niespotykany dotąd wgląd w życie zespołu i przez cały czas podróżuje z BTS, przypatrując się każdemu członkowi grupy za kulisami. Poza sceną widzimy inną stronę BTS. Każdy z siedmiu członków zespołu szczerze dzieli się osobistymi historiami, których nigdy wcześniej nie opowiadał.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Kina

Gdynia

Rumia

DKFy

Zapowiedzi