Wydarzenie

stat

Black Sabbath: The End of The End

UWAGA! Impreza już się odbyła

data:
11 października 2017 (środa)
godzina:
20:00
miejsce:

Multikino Gdańsk  mapa

adres:
Gdańsk, al. Zwycięstwa 14
bilety:
26 zł
PATRONAT

"The End Of The End" dokumentuje ostatnią w historii trasę koncertową zespołu Black Sabbath. Zespół, który odpowiada za wykreowanie brzmienia Metalu po ponad 50 latach działalności wszedł po raz ostatni w historii na scenę przed rodzimą publicznością w Birmingham.Black Sabbath tego wieczoru na wyprzedanej co do miejsca arenie wykonało mające wpływ na parę pokoleń legendarne już utwory. Podczas retransmisji koncertu zobaczymy również ekskluzywne wywiady, w których członkowie zespołu opowiedzą jak udało im się przez tyle lat z sukcesami funkcjonować na scenę. Poznamy również relacje pomiędzy członkami zespołu, Ozzy Osbournem, Tonym Iommim i Geezerem Butlerem. To ostatnia szansa aby zarówno starzy jak i młodzi fani wspólnie zobaczyli ostatni raz na scenie najlepszy zespół metalowy wszech czasów.

Nagranie koncertu "The End Of The End" zrealizowano 4 lutego 2017 roku w Birmingham, był to 81 koncert z kończącej karierę trasy koncertowej "The End Tour". Jest to niestety ostatnie słowo zespołu, który odpowiada za brzmienie Metalu i miał wpływ na parę pokoleń fanów jak i było inspiracją dla wielu późniejszych artystów co widać w twórczości sceny po dziś dzień.

"The End Of The End" będzie można zobaczyć 11 października 2017 roku o godz. 20.00 w wybranych kinach sieci Multikino: Bydgoszcz, Gdańsk, Gdynia, Katowice, Kraków, Jaworzno, Lublin, Łódź, Olsztyn, Poznań 51, Rybnik, Rzeszów, Szczecin, Warszawa Targówek, Warszawa Ursynów, Warszawa Złote Tarasy, Wrocław Pasaż oraz Zabrze.

Bilety na "The End Of The End" już w sprzedaży. Można je nabyć w kasach biletowych kin oraz online na stronie www.multikino.pl.
Met Opera: Cyganeria
lut 24

sobota, godz. 18:30

bilety 55 zł
ulgowy 45 zł
Met Opera: Cyganeria
lut 24

sobota, godz. 18:30

bilety 55 zł
ulgowy 45 zł
Kup bilet
Dodaj zdjęcie

Opinie (10)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.
zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Kina

Gdańsk

Sopot

Gdynia

Rumia

DKFy

Najwyżej oceniane

Cudowny chłopak
Ocena: 7.2 / 113 głosów
Habit i zbroja
Ocena: 7.0 / 3 głosy
Dwie korony
Ocena: 6.8 / 164 głosy

Zapowiedzi