• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Film

Biuro detektywistyczne Lassego i Mai. Stella Nostra
5.6 19 ocen 1 10

Biuro detektywistyczne Lassego i Mai. Stella Nostra

produkcja
Szwecja
gatunek
Familijny
premiera
11 listopada 2016 (Polska)
reżyseria
Pontus Klänge
scenariusz
Malin Nevander
czas trwania
1 godz. 11 min.
dla dzieci
od lat 8

Obsada

Amanda Pajus, Lukas Holgersson, Nassim Al Fakir, Sara Sommerfeld, Christine Meltzer, Alexandra Rapaport, Dao Molander, Tomas Norström

Opis filmu

W małym cichym szwedzkim miasteczku Valleby trwają gorączkowe przygotowania do ślubu dwojga młodych właścicieli miejscowej kawiarni: Dina Paniniego i Sary Bernard. Młodzi detektywi Lasse (Antoni Cardina) i Maja (Amelia Natkaniec) pomagają przyjaciołom w przygotowaniach do uroczystości. Kiedy jednak do Valleby przybywają krewni pary młodej, Panini ze strony Dina i Biscotti ze strony Sary - okazuje się, że należą do zwalczających się nawzajem sycylijskich rodzin mafijnych. Na czele obu z nich stoją dwie prawdziwe matki chrzestne: ostra jak peperoni Breasola (Agnieszka Dygant) i zabójczo słodka Clara (Małgorzata Kożuchowska). Ślub Dina i Sary zawisa na włosku. Sytuacja robi się tym bardziej gorąca, że z sejfu ginie drogocenny klejnot jednej z rodzin – diament Stella Nostra. Czy Lassemu i Mai uda się zapobiec wojnie mafii w spokojnym dotąd Valleby i doprowadzić do ślubu Sary i Dina?

Zwiastun

Opinie 1 zablokowana

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Kina

Gdynia

Rumia

DKFy

Premiery

24.06.2022 r.

17.06.2022 r.

Zapowiedzi