stat
Impreza już się odbyła

Biuro detektywistyczne Lassego i Mai. Rabuś z pociągu | Akademia Małej Żyrafy

Czy klątwa faraona okaże się prawdziwa? Czy rabuś z pociągu naprawdę ukradł pokaźną sumę pieniędzy? Wracamy z nową odsłoną Akademii Małej Żyrafy, czyli filmowych poranków dla dzieci. Po spotkaniach z klasyczną polską animacją i przygodach Misia Uszatka, Baltazara Gąbki czy słonia Dominika przyszła pora na współczesne kino familijne. Tym razem przyjrzymy się historiom prosto z Norwegii i ze Szwecji. W listopadzie zapraszamy na "Operację Mumia", a w grudniu na film "Biuro detektywistyczne Lassego i Mai. Rabuś z pociągu" - najnowszą część niezwykle popularnej serii, powstałej na podstawie książek Martina Widmarka.

Oba tytuły można było zobaczyć m.in. na festiwalu Kino Dzieci. Wchodzą też w skład programu edukacyjnego Stowarzyszenia Nowe Horyzonty. To filmy rozbudzające wyobraźnię i wrażliwość, mówiące o ważnych wartościach. Akademia Małej Żyrafy to doskonała okazja do nauki przez zabawę. Przygód na ekranie na pewno nie zabraknie!


BIURO DETEKTYWISTYCZNE LASSEGO I MAI. RABUŚ Z POCIĄGU

reżyseria: Moa Gammel Ginsburg
szczegóły: familijny/przygodowy, Szwecja, 2020, 82 min.
grupa wiekowa: 6+
wersja z polskim dubbingiem

Na młodych detektywów znowu czekają nie lada wyzwania! Tym razem Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai stanie przed trudnym zadaniem pojmania rabusia pociągów. Czy uda im się rozwikłać zagadkę przed kolejną kradzieżą, mimo że ich Biuro ma wyraźne problemy? Nowa zagadka zmusza nieustraszonych detektywów do zmierzenia się nie tylko z tajemniczym rabusiem pociągów. Lokalna policja zamyka Biuro, jednak to nie powstrzymuje Lassego i Mai, którzy włączają się w poszukiwania złodzieja. Zbierają dowody, analizują fakty, lecz podejrzanych robi się coraz więcej. Do miasteczka zbliża się kolejny transport dużej sumy pieniędzy. Czy rabuś znów się pojawi? Czy uda się przyłapać złoczyńcę na gorącym uczynku? Finał sprawy jak zwykle okaże się zaskakujący. Najnowszy film o brawurowych detektywach oparty na serii książek Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai autorstwa uwielbianego Martina Widmarka.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Kina

Gdynia

Rumia

DKFy

Zapowiedzi