stat
Impreza już się odbyła

Baltic Independent Film Festival (1 opinia)

Zapraszamy na pierwszą edycję festiwalu kina niezależnego - Baltic Independent Film Festival, który odbędzie się 29 i 30 czerwca w Miechelinkach koło Gdyni.

Kino Konesera - Ból i blask

gru 30

poniedziałek, godz. 18:30

bilety 14,90 zł
W trakcie finału będą wyświetlane nagrodzone filmy, wyłonione przez jury w składzie:
- Pani dr Joanna Sarbiewska - krytyk filmowy, prezes gdańskiego oddziału Polskiego Towarzystwa Badań nad Filmem i Mediami, wykładowca Uniwersytetu Gdańskiego
- Pan Andrzej Mańkowski - reżyser, twórca filmów fabularnych, dokumentalnych
- Pan Zdzisław Najda - operator filmowy

Oprócz finałowego pokazu filmów, który rozpocznie się koło 20.00 w planie wydarzenia, między innymi "Śniadanie Mistrzów" - poranne otwarte spotkanie z twórcami, jak i bankiet w kaszubskiej winnicy, również inne tematyczne spotkania i warsztaty dla dzieci i nie tylko, m.in. poprowadzą zaangażowani ludzie filmu z instytutów (m.in.PISF), stowarzyszeń (m.in MunkStudio, SFP), FINA, Legalna Kultura, młodzi twórcy i profesjonaliści - o których na nasz niszowy festiwal tak trudno, ale są absolutnie niezbędni, by przez swoje praktyczne, piękne działania filmowe, uczyć i inspirować.

Gospodarzem festiwalu jest Kosakowskie Centrum Kultury oraz Gmina Kosakowo, a wśród sponsorów prócz lokalnych firm z Pomorza, patronat objął PISF i różne portale filmowe.

www.facebook.com/balticindependent/
https://balticindependent.com/

Opinie (1)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.