W związku z oficjalnym rozporządzeniem o odwołaniu wszelkich imprez masowych, wydarzeń kulturalnych oraz pokazów kinowych, wszystkie kina w Trójmieście zdecydowały o zamknięciu swoich obiektów do odwołania.
Szczegółowe informacje o zwrotach zakupionych wcześniej biletów, repertuarze i ponownej dostępności obiektów będą udostępniane na stronach poszczególnych kin.
stat
Impreza już się odbyła

Bajka w centrum - poranek filmowy

Gdyńskie Centrum Filmowe zaprasza najmłodszych widzów wraz z opiekunami na kolejne spotkanie z cyklu "Bajka w Centrum" w sobotę, 23 listopada 2019 roku, o godzinie 10.00. Dzieci zobaczą zestaw wybranych odcinków współczesnej animowanej serii "Mami FAtale": "Bistro Fatale", "Pomidorowy Dżin", "Laboratorium smaku", "Italiano".

kwi 9

czwartek, godz. 13:00, 18:00

bilety 10 zł
kwi 15

środa, godz. 19:00

bilety 19 zł
ulgowy 16 zł
Łączny czas projekcji filmowej: 1' 30''

Po projekcji udamy się w pełną smaków i zapachów podróż z EduFun. Centrum Interaktywnej Edukacji. Wspólnie z uczestnikami kulinarnego show zasmakujemy życia, odkryjemy tajemnice oraz tajniki gastronomii. Poznamy kuchnię włoską od podstaw, zrobimy wspólnie najdłuższy makaron świata, nadamy różne kształty pizzy oraz poznamy najdziwniejsze pomidory.

Odważymy się również otworzyć swoje umysły na nowe doznania, a przy tym wszystkim poznamy, co to wspaniała zabawa!

MAMI FATALE
Opowieść o starszej pani, która wyjechała z miasta, żeby prowadzić sielski żywot na wsi razem z dwójką zwierzaków: Psiną i Prosięciem, a także żeby móc oddawać się swojej wielkiej pasji, jaką jest gotowanie. Sielską atmosferę małego domku zwykle burzy nieoczekiwany zbieg okoliczności, który wiedzie bohaterów wprost na spotkanie z przygodą.

Polski serial animowany stworzony przez Grupę Smacznego oraz Studio Miniatur Filmowych. Reżyserem serii jest Łukasz Kacprowicz.

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    12 zł
Sprzedaż biletów w kasie Kina Studyjnego GCF oraz on line: http://bilet.gcf.org.pl/

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij