stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Bajka w Centrum

Gdyńskie Centrum Filmowe zaprasza najmłodszych widzów, i ich opiekunów, na kolejne spotkanie z polską animacją dla dzieci. Poranek filmowy w cyklu "Bajka w Centrum" odbędzie się w sobotę, 13 maja, o godzinie 10:00. Bilety kosztują 11 złotych. W programie klasyka, czyli przygody Reksia oraz Bolka i Lolka.

Poranki filmowe dla dzieci to projekt GCF skierowany do najmłodszych odbiorców sztuki filmowej. Cykliczne spotkania z polskimi bajkami mają rozwinąć kreatywność dzieci oraz zaznajomić je z kulturą odbioru kina.

Najmłodsi widzowie Kina Studyjnego GCF tym razem zobaczą klasyczne filmy animowane z bohaterami świetnie znanymi ich rodzicom - Reksiem oraz Bolkiem i Lolkiem. Po projekcji odbędzie się warsztat dla najmłodszych przygotowany przez Wydawnictwo ZNAK - wydawcę książki "Bolek i Lolek zwiedzają Polskę". Bohaterowie kultowej serii zabiorą dzieci w podróż po Polsce, po jej zabytkach, znanych miejscach, wyjątkowych symbolach.

W programie spotkania również gry i zabawy z Bolkiem i Lolkiem oraz Reksiem przygotowane przez firmę Aleksander.

Reksiowa wiosna
reż. Józef Ćwiertnia


Nadchodzi wiosna i Reksio robi porządki przy swojej budzie. Trafiony jednak przez figlarnego Amorka Reksio zakochuje się w kudłatej sąsiadce i zapomina o całym świecie.

Reksio marzyciel
reż. Lechosław Marszałek

Reksio marzy o jeździe na różnego typu pojazdach wrotkach, hulajnodze, rowerze i skuterze.

Wycieczka w góry (Przygody Bolka i Lolka)
reż. Władysław Nehrebecki, Leszek Mech


Bolek i Lolek na wycieczce w Tatrach. Poznają piękno gór i spotykają rzadkie okazy flory i fauny tatrzańskiej.

Przygoda na dwóch kółkach (Przygody Bolka i Lolka)
reż. Edward Wątor i Romuald Kłys


Bolek i Lolek wyruszają na rowerową wycieczkę. Przyłączają się do kolarskiego peletonu i ze zmiennym szczęściem uczestniczą w zawodach.

Wakacje nad morzem (Przygody Bolka i Lolka)
reż. Władysław Nehrebecki, Leszek Mech


Bolek, Lolek i Tola spędzają wakacje nad morzem. Pływają, grają w kometkę, budują zamki. Na pamiątkę miłych wakacji chłopcy wręczają Toli piękny sznur bursztynowych korali.
Zapraszamy!

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.