stat
Impreza już się odbyła

Bajka w Centrum | Poranek filmowy + warsztaty kulinarne

Bajka w Centrum powraca. Gdyńskie Centrum Filmowe zaprasza najmłodszych widzów, wraz z opiekunami, na wakacyjny poranek filmowy z cyklu "Bajka w Centrum". Dzieci spotkają się z sympatycznymi misiami, bohaterami serii animowanej "Przytul mnie", a po seansie czeka ich "lodowy zawrót głowy".

'Przytul Mnie'

Tata Miś i Mały Miś żyją w lesie, w którym nigdy się nie nudzą. Każdy dzień przynosi nową przygodę. Charyzmatyczny a przy tym nieco niezdarny Tatuś oraz czuły i energiczny Miś rozbawią, rozśmieszą i wyciągną pomocną łapę do wielu leśnych zwierząt. Razem odkryją czym jest przyjaźń, otwartość oraz odpowiedzialność. Przede wszystkim jednak nauczą się, że dzieląc się z innym sami stajemy się bogatsi.

W ramach poranka filmowego pokażemy wyybrane odcinki serii: "Malarze", "Pan Zapominalski", "Najlepsi", "Zróbmy coś", "Szczęście", "Fajne życie", "Hobby".

'Lodowy zawrót Głowy'

Po projekcji zapraszamy najmłodszych uczestników na wyjątkowe warsztaty z FABUŁĄ, kawiarnią Gdyńskiego Centrum Filmowego. W otoczeniu patio, dzieci wspólnie odkryją smaki i zapachy lata oraz stworzą swoje własne lodowe kompozycje. Ponadto rozsmakują się w czekoladzie i poznają przepis na pyszne, zdrowe przekąski - owoce w czekoladzie!

"Bajka w Centrum" to cykl skierowany do dzieci w wieku przedszkolnym (4+). Realizowany jest w Gdyńskim Centrum Filmowym od marca 2017 roku. Dla wielu uczestników okazuje się być pierwszym kontaktem ze sztuką filmową. Pozwala nie tylko atrakcyjnie spędzić czas oraz obejrzeć najciekawsze polskie bajki i animacje, ale też dowiedzieć się, jak powstają obrazy filmowe.

Po każdym seansie uczestnicy biorą udział w warsztatach, pokazach, zajęciach edukacyjnych o tematyce związanej z zaprezentowanymi filmami. Najmłodszym widzom dostarczają one nie tylko nowych wrażeń artystycznych, ale także są dopełnieniem tematu, wątku, pojawiąjącego się na ekranie.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.