stat
Impreza już się odbyła

Bajka w Centrum. Poranek filmowy dla najmłodszych

Gdyńskie Centrum Filmowe zaprasza najmłodszych widzów wraz z opiekunami na kolejne spotkanie z cyklu "Bajka w Centrum". W sobotę, 16 marca 2019 roku, dzieci zobaczą wybrane odcinki klasycznej polskiej animacji "Porwanie Baltazara Gąbki" oraz współczesnej serii pt. "Pamiętnik Florki".

gru 4-6

sobota - poniedziałek, godz. 10:00 - 16:00

Po projekcji filmowej dzieci do mądrej zabawy zaprasza MATPLANETA, która organizuje dla dzieci, nawet najmłodszych, innowacyjne zajęcia z matematyki, programowania i elektroniki.

"Porwanie Baltazara Gąbki" to trzynastoodcinkowy serial animowany wyprodukowany przez Studio Filmów Rysunkowych w Bielsku-Białej w latach 1969-1970. Awanturnicza historia, oparta na powieści Stanisława Pagaczewskiego pod tym samym tytułem, opowiada o wyprawie Smoka Wawelskiego i kucharza Bartoliniego, wysłanych przez księcia Kraka na poszukiwanie profesora Gąbki, zaginionego w Krainie Deszczowców. Kontynuacją była powstała dekadę później seria "Wyprawa profesora Gąbki".

"Pamiętni Florki" jest współczesną serią animowaną, wyprodukowaną w latach 2014-2016 przez Studio Anima-Pol w Łodzi, na podstawie książek dla dzieci autorstwa Roksany Jędrzejewskiej-Wróbel, scenarzystki filmu. Serial, obejmujący 39 odcinków, pokazuje świat z perspektywy kilkuletniego dziecka, a główna bohaterka, mała ryjówka Florka jest pilną obserwatorką rzeczywistości.

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    12 zł
Bilety w sprzedaży w kasie Kina Studyjnego GCF oraz on line:
http://gcf.org.pl/

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.