stat
Impreza już się odbyła

BTS World Tour Love Yourself. Koncert z Seulu

Zarejestrowany na Stadionie Olimpijskim w Seulu podczas trasy koncertowej BTS WORLD TOUR "LOVE YOURSELF", ekskluzywny pokaz najbardziej oczekiwanego koncertu 2018 roku, trafia do kin na całym świecie tylko raz i tylko w jednym dniu 26 stycznia 2019, także w Multikinie.

Trasa koncertowa przyciągnęła tysiące fanów z całego świata, m.in. z Ameryki Północnej, Europy i Azji, i okazała się najbardziej poszukiwaną trasą 2018 roku. Wydarzenie połączy fanów zespołu w kinach na całym świecie, którzy będą jednocześnie świętować bezprecedensowy międzynarodowy fenomen popularności BTS.

BTS, (akronim Bangtan Sonyeondan lub Beyond the Scene), to południowokoreański zespół, który zdobył serca milionów fanów na całym świecie. Członkami BTS są RM, Jin, SUGA, j-hope, Jimin, V i Jung Kook. BTS zyskał uznanie dzięki autentycznej, własnej twórczości. Od najlepszych występów po sposób, w jaki wchodzą w interakcję ze swoimi fanami, BTS stał się globalnym fenomenem, odkąd zadebiutowali w czerwcu 2013 roku. Artyści zmobilizowali miliony fanów na całym świecie (zwanych ARMY), zdobywali czołowe miejsca na muzycznych listach przebojów, ich koncerty są wyprzedawane do ostatniego biletu, a twórczość została doceniona prestiżowymi nagrodami, takimi jak Billboard Music Awards.

Przeczytaj także

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.