stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Avicii: True Stories

30 marca 2016, nominowany do nagrody Grammy producent, autor piosenek i światowej sławy artysta Avicii ogłosił, iż po wielu latach grania po 300 koncertów rocznie planuje zejść ze sceny. Avicii ogłaszając tę informację na szczęście dał nadzieję fanom, iż muzycznie będzie jeszcze aktywny lecz wiemy, że jeszcze długo nie zobaczymy go na żadnej scenie. Wyjątkiem będzie wielki ekran Multikina 6 listopada 2017 roku!

W bardzo intymnym obrazie droga Avicii'ego zostanie opowiedziana jego prawdziwa historia. "True Stories" to bardzo wyczekiwany muzyczny dokument upamiętniający życie Dj'a supergwiazdy od początków jego kariery, aż do czasu zdobywania szczytów światowych list przebojów i grania przed 80 tysięczną widownią. W muzyczną podróż po całym świecie wpleciono również historię o powracających regularnie problemach emocjonalnych jak i zdrowotnych Avicii'ego, o których często nie mówiono w imprezowym świecie elektronicznej muzyki tanecznej...

Oprócz dokumentu o artyście widzowie kin na całym świecie zobaczą materiały z ostatniego koncertu Artysty w Ushuaia na Ibizie, nagranie zrealizowano 26 sierpnia 2016 roku.

Ten bezkompromisowy dokument zobaczymy po raz pierwszy 6 listopada o 20:00 na wyłączność w aż 25 kinach sieci Multikino.

W "True Stories" zobaczymy również wypowiedzi artystów z branży, takich jak Tiesto, David Guetta czy Nigel Rodgers, wejdziemy do świata widzianego oczami artysty
i gwiazdy żyjącego pod wieczną presją otoczenia. Świat ten musi zobaczyć każdy,
a w szczególności jego zagorzali fani.

Avicii: True Stories
Czas trwania: ok. 120 min. (90 min. dokument + ok 30 min. materiały koncertowe)
Produkcji: Szwecja, 2017
Reżyseria: Levan Tsikurishvili
Dystrybucja: Trafalgar Releasing

Bilety na "Avicii: True Stories" już w sprzedaży. Można je nabyć w kasach biletowych kin oraz online na stronie www.multikino.pl.

Wiecej o "True Stories" na stronie filmu: www.aviciitruestories.film

Avicii, właściwie Tim Bergling (ur. 8 września 1989 w Sztokholmie) - szwedzki DJ i producent muzyczny. Występuje również pod pseudonimami Tim Berg i Tom Hangs. Jego jeden z pierwszych singli - "Bromance", podbił listy przebojów m.in. w Belgii, Holandii, ojczystej Szwecji, wreszcie, jako wersja z wokalem, UK Singles Chart w Wielkiej Brytanii i Beatport. Od tego momentu kariera Avicii'ego zaczęła się szybko rozwijać, w efekcie czego DJ wydał takie tytuły, jak "Levels", "My Feelings for You", czy "Fade into Darkness". W 2013 roku wspólnie z Bennym Anderssonem oraz Björnem Ulvaeusem z zespołu ABBA stworzyli oficjalny hymn Konkursu Piosenki Eurowizji 2013. Utwór "We write a story" został zaprezentowany podczas finału, w trakcie przemarszu wszystkich finalistów. W zestawieniu DJ Mag Top 100 Avicii uzyskał trzydzieste dziewiąte miejsce w 2010, szóste w 2011 i 2014, trzecie w 2012 i 2013, siódme w 2015 oraz jedenaste w 2016 roku. W połowie sierpnia 2017 roku wydał nowy album pod tytułem AVĪCI zawierający 6 utworów, współpracował na nim między innymi z Ritą Orą.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Kina

Gdynia

Rumia

DKFy

Zapowiedzi