stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Audiodeskrypcja po studencku

W piątek, już 7 czerwca 2019 roku o godzinie 17:00, w auli 0.21, na Wydziale Filologicznym Uniwersytetu Gdańskiego, w budynku Neofilologii, przy ul. Wita Stwosza 51, odbędzie się wyjątkowa projekcja filmowa, skierowana przede wszystkim do osób niewidomych lub niesłyszących.

Kino Seniora

w każdą środę (do 31.12), godz. 12:00

bilety 10 zł

Kino letnie na Obłużu

w każdy piątek (do 23.08.2020), godz. 21:00

Gdynia obłuże, Skwer Ireny Kwiatkowskiej,...
Wstęp wolny
Ten szczególny pokaz został w całości przygotowany przez studentów translatoryki angielskiej Uniwersytetu Gdańskiego. Dzięki pracy, pod czujnym okiem dr Pauli Gorszczyńskiej, powstała autorska ścieżka dźwiękowa (audiodeskrypcja) oraz napisy, które korespondują z potrzebami tej wyjątkowej publiczności.

Jak każda poprzednia edycja projektu, ta siódma również będzie tematyczna. Tym razem studenci zdecydowali się poruszyć temat miłości. Prezentowany materiał filmowy jest prawdziwym obrazem złożoności ludzkich uczuć oraz opowiada o cieniach i blaskach miłości, z perspektywy codziennego życia.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, z ograniczeniem wiekowym od lat 15.

Serdecznie zapraszamy!

Projekt objęty jest patronatem honorowym Rektora Uniwersytetu Gdańskiego, patronatem medialnym portalu Trojmiasto.pl, pomorskiego oddziału TPG, ACK Alternator, Centrum Translatorycznego UG oraz Radia MORS.

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij