stat
Impreza już się odbyła

Asako. Dzień i noc

Stęskniliście się za niebanalnym filmie o miłości? Mamy coś dla Was. Historia o pierwszym, potężnym uczuciu, które prowadzi do zatracenia się w drugim człowieku. Historia w której przeplata się tajemnica, którą każdy z nas nosi głęboko w środku, pierwsza miłość, która jest niezwykle silna i zwyczajne życie, w którym na pozór zwykłe uczucie może przestawiać góry. Wszystko pokazane w japońskim ujęciu, ale jakże czytelne są relacje międzyludzkie niezależnie od szerokości geograficznej.

wrz 10

czwartek, godz. 13:00, 18:00

bilety 10 zł
Zapraszamy serdecznie bo naprawdę warto poznać niesamowitą historię Asako.

3 daty:
31 maj (piątek) godz. 16:00
2 czerwca (niedziela) godz. 13:30
4 czerwca (wtorek) godz. 18:15

Reżyseria: Ryûsuke Hamaguchi
Produkcja: Japonia / Francja 2018
Czas trwania: 119 min

Niezwykle klimatyczna adaptacja bestsellerowej powieści uznanej japońskiej autorki Tomoki Shibasaki.

Prezentowany w Konkursie Głównym 71. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Cannes, nowy film cenionego japońskiego reżysera Ryûsuke Hamaguchiego.

Asako mieszka w Osace. Zakochuje się w Baku, wolnym duchu. Pewnego dnia chłopak znika bez śladu. Dwa lata później znów spotykamy Asako. Obecnie mieszka w Tokio i spotyka się z Ryohei. Chłopak wygląda dokładnie jak Baku, ale ma zupełnie inną osobowość...

"Asako. Dzień i noc" to rewelacja festiwalu w Cannes, ambitny romans porównywany z dziełami Erika Rohmera i "Zawrotem głowy" Alfreda Hitchcocka.

Ilość miejsc ograniczona.
Rezerwacje: bilety@kinokameralnecafe.pl lub 58 690 70 75

Opinie

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

zamknij