stat
Impreza już się odbyła

Animacja / Integracja - projekcja filmowa

Świętowanie i biesiadowanie przy wielokulturowym stole! Organizatorzy i uczestnicy projektu Animacja / Integracja realizowanego w ramach programu Bardzo Młoda Kultura zapraszają wszystkich chętnych na spotkanie, w czasie którego pokażą film poklatkowy - efekt warsztatu oraz podzielą się swoimi nowymi międzykulturowymi umiejętnościami.

W projekcie Animacja / Integracja uczestniczyli uczniowie V Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Żeromskiego w Gdańsku oraz ich rówieśnicy mieszkający i uczący się w Trójmieście, reprezentanci różnych kręgów kulturowych. W ramach projektu odbyły się warsztaty historii mówionej, komunikacji bez uprzedzeń oraz równościowe, w trakcie których uczestnicy generowali pomysły na wielokulturowy materiał filmowy.

Ekipa warsztatowa: Ada, Anastazja, Artur, Nikola, Paula, Paulina, Sara, Wiktor, Wojtek

Warsztaty prowadzili: Anna Ratajczak-Krajka, Krystyna Weiher-Sitkiewicz i Michał Miziarski. Opiekę pedagogiczną nad uczestnikami projektu objęła Bożena Kudrycka.

Partnerzy projektu:

Muzeum Narodowe w Gdańsku
V Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w Gdańsku

Przeczytaj także

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Kina

Gdynia

Rumia

DKFy

Zapowiedzi