stat
Impreza już się odbyła

Andre Rieu. Znowu razem

Wielki powrót Maestra i jego Orkiestry Johanna Straussa! Nowy kinowy koncert wkracza do Multikina. Po długiej rozłące André zaprasza widzów Multikina do wspólnej zabawy. Koncert będzie dostępny aż w trzech terminach!

sty 29-30

sobota - niedziela, godz. 10:00

przedsprzedaż 16,90 - 21,90 zł
Kup bilet

w każdy czwartek (do 24.02), godz. 13:00, 18:00

bilety 10 zł
Holenderski król walca powraca! Czy dołączysz do kinowej zabawy z Maestrem i jego Orkiestrą?

Minęło sporo czasu, odkąd André i jego Orkiestra Johanna Straussa przestali koncertować po całym świecie. Rozłąka była długa, jednak holenderski skrzypek nie zapomniał o polskich fanach.Tęsknimy za Wami! - mówi Maestro, ale zaraz dodaje: - Nie martwcie się jednak. Przygotowałem dla Was specjalny koncert, do obejrzenia tylko w kinach, byśmy znów mogli się spotkać! Rzeczywiście: Znowu razem! to nowy kinowy koncert, w którym holenderski król walca zawarł ulubione fragmenty ze swoich wcześniejszych show. Wiele z tych magicznych utworów nie było dotąd pokazywanych w kinach.

Habanera z Carmen, walc Nad pięknym modrym Dunajem, pieśń Manhã de Carnaval czy Samotny pasterz na fletnię Pana to tylko niektóre hity - wybrane z międzynarodowych koncertów w São Paulo, Bukareszcie, Sydney, Meksyku, Istambule i Nowym Jorku - składające się na obszerny program nowego kinowego show.

W koncercie będziemy podziwiać też takie gwiazdy, jak: Mirusia Louwerse, Carmen Monarcha, Carla Maffioletti, Kimmy Skota, Lou Bega i duet Los Del Río. W trakcie koncertu Pierre Rieu porozmawia ze swoim tatą o tym, jak przeżyli ostatni rok i jakie mają plany. Będzie to na pewno poruszająca rozmowa. Zostaniecie też zaproszeni za kulisy oraz na specjalne przyjęcie w Maastricht. Niech znów powróci magia i świetna zabawa! Zaproście do Multikina swoją rodzinę oraz przyjaciół i bawmy się znów razem!

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Kina

Gdynia

Rumia

DKFy

Zapowiedzi