stat
PATRONAT

Andre Rieu - Amore - Mój hołd dla miłości (2 opinie)

"Amore - mój hołd dla miłości" to hołd, który Andre Rieu swojej miłości do muzyki i obu moim rodzinom - żonie i dzieciom oraz Orkiestrze Johanna Straussa, z którą występuję już ponad 30 lat. Ten wyjątkowy koncert z polskimi napisami w Multikinie ponownie 18 października 2018!

paź 19

wtorek, godz. 18:00

przedsprzedaż 29,90 zł
Kup bilet
paź 19

wtorek, godz. 18:00

przedsprzedaż 29,90 zł
Kup bilet
Koncerty, które odbywają się w Maastricht, skąd pochodzi André, są prawdziwą gratką dla melomanów. Co roku fani ze wszystkich zakątków świata zbierają się, żeby zobaczyć, jak André występuje w malowniczej scenerii średniowiecznego rynku ze swoją Orkiestrą Johanna Straussa, sopranistkami, tenorami i innymi wyjątkowymi gośćmi. To niezwykłe przeżycie dla osób w każdym wieku, pełne wzruszeń, humoru i zabawy.

Andre Rieu: "To pokłosie mojego albumu "Amore", w którym zawarłem swoje interpretacje najpiękniejszych piosenek o miłości, pochodzących zarówno z muzyki popularnej, jak i klasycznej."

Opinie (2)

  • Warto dodać (1)

    że za obco brzmiącym pseudonimem artystycznym, Andre Rieu, kryje się nasz rodak. Andre to tak naprawdę Marek Torzewski znakomity tenor i kastrat. Witamy Andre! Andrzeju - Marku Torzewski i do zobaczenia podczas koncertu!

    • 1 3

    • Chyba się wkradł bląd - Rieu i Torzewski to dwie różne osoby

      • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.