stat
Impreza już się odbyła

ANNETTE pokaz specjalny w Kinie Konesera

POKAZ PRZEDPREMIEROWY filmu ANNETTE równolegle z premierą w Cannes 6 lipca o godz. 21.00 we wszystkich kinach Helios! Bilety już w sprzedaży! Wcześniej kupujesz, więcej zyskujesz.

Annette
reż. Leos Carax
wyst. Marion Cotillard, Adam Driver, Simon Helberg
prod. Niemcy, Francja, USA, Japonia, Belgia, Meksyk, Szwajcaria 2021, 140 min.

Annette to historia miłości słynnego komika Henry'ego i Ann, śpiewaczki o międzynarodowej sławie. W świetle reflektorów stanowią idealną, szczęśliwą parę. Ich życie odmienią narodziny pierwszego dziecka, Annette, dziewczynki o wyjątkowym darze.

Nowy film mistrza światowego kina Leosa Caraxa (Holy Motors) to ponadczasowa opowieść o miłości, zazdrości i zemście. Do swojej pierwszej anglojęzycznej produkcji francuski twórca zaangażował zdobywczynię Oscara Marion Cotillard (Niczego nie żałuję - Edith Piaf) oraz nominowanego do Oscara Adama Drivera (Historia małżeńska, saga Gwiezdne Wojny). Scenariusz, muzykę i piosenki do filmu stworzył zespół Sparks. Za pr
Produkcję muzyczną odpowiadają również twórcy La La Land oraz Moulin Rouge!

Annette to porywający, widowiskowy spektakl, który kipi od emocji. Film otworzy tegoroczny Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Cannes, a także w Konkursie Głównym powalczy o Złotą Palmę.

Serdecznie zapraszamy!

Informacja o biletach

Zgodnie z bieżącym cennikiem kina.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.