stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

8. MFF Kino Dzieci 2021

Dla wielbicieli przygód i wypraw w nieznane! Przed nami ósma edycja Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Kino Dzieci. W tym roku wybraliśmy dziewięć pełnometrażowych filmów, które będziecie mogli oglądać premierowo - jako pierwsi widzowie w Polsce.

W programie Konkursu Głównego można znaleźć zarówno animacje (choćby "Belle" w reżyserii Mamoru Hosody, twórcy pięknego "Mirai"), jak i filmy aktorskie (wśród nich: "Moje życie to cyrk" z Kanady i norweskie "Jak ocalić smoka"). Każdy jest inny i wyjątkowy, ale łączy je coś wspaniałego. Wszystkie są zaproszeniem do wspólnej wyprawy, czasem bliższej, czasem dalszej, ale za każdym razem pełnej przygód i emocji. Dołączcie do jurorów Kina Dzieci i znajdźcie w Konkursie Głównym swój ulubiony film, który otrzyma nagrodę publiczności, czyli Kwiat Paproci.


25.09.2021
G.10.00 / MAMA MU WRACA DO DOMU / Mamma Mu hittar hem / r. Christian Ryltenius, Tomas Tivemark / Szwecja / 2021 / 63 min. / Kategoria wiekowa: 4+

G.11.30 / JAK OCALIĆ SMOKA / Dragevokterens Jul / r. Katarina Launing / Norwegia, Holandia, Czechy / 2020 / 82 min. / Kategoria wiekowa: 6+

G.13.30 / DROGI PANIE DYKTATORZE / Das Glaszimmer / r. Christian Lerch / Niemcy / 2020 / 93 min. / Kategoria wiekowa: 9+

26.09.2021
G.10.00 / GWIAZDKA KLARY MUU / Jul på KuToppen / r. Will Ashurst / Norwegia / 2020 / 68 min. / Kategoria wiekowa: 4+

G.11.30 / MOJE ŻYCIE TO CYRK / Mon Cirque à Moi / r. Miryam Bouchard / Kanada / 2020 / 100 min. / Kategoria wiekowa: 10+

G.13.30 / BELLE / r. Mamoru Hosoda (Mirai) / Japonia / 2021 / 122 min. / Kategoria wiekowa: 10+

2.10.2021
G.10:00 / YAKARI I WIELKA PODRÓŻ / Yakari, le film / r. Xavier Giacometti, Toby Genkel / Francja, Niemcy, Belgia / 2020 / 83 min. / Kategoria wiekowa: 4+

G.11.45 / DZIKI ZACHÓD CALAMITY JANE / Calamity, une enfance de Martha Jane Cannary / r. Rémi Chayé / Francja / 2020 / 82 min. / Kategoria wiekowa: 9+

3.10.2021

G.11.00 / NAWET MYSZY IDĄ DO NIEBA / I mysi patrí do nebe / r. Jan Bubeniček, Denisa Grimmova / Czechy, Francja, Polska, Słowacja / 2021 / 87 min. / Kategoria wiekowa: 6+Zasady sanitarne:
Prosimy o dezynfekcję rąk po wejściu do Klubu. Noszenie masek na terenie Klubu Żak jest obowiązkowe. Prosimy o zachowanie dystansu. Prosimy o zajmowanie oznaczonych miejsc. Prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego dostępnego w holu kina (podstawowe dane widzów uczestniczących w wydarzeniach: imię i nazwisko, data i godzina wydarzenia, kontakt do uczestnika wydarzenia (nr telefonu), zgoda na przekazanie tych danych służbom sanitarnym w przypadku potwierdzenia obecności osoby z SARS-CoV-2 na danym wydarzeniu. Dane będą zbierane w celu poinformowania uczestników wydarzenia o ewentualnym kontakcie z osobą zakażoną. Formularze będą przechowywane przez 14 dni, a następnie niszczone.
Środki bezpieczeństwa: dostępne są środki do mycia i dezynfekcji rąk, w holu, w kawiarni, w toaletach, przy wejściach do kina i do Klubu; pojemniki na zużyte środki ochrony osobistej znajdują się przy wszystkich wyjściach z Klubu.
W Klubie Żak obowiązuje zakaz rejestracji imprez i zakaz robienia zdjęć profesjonalnym sprzętem w trakcie koncertów, przedstawień, seansów filmowych i zajęć warsztatowych. Klub Żak zastrzega sobie prawo do zmiany programu.

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    8 - 14 zł
BILETY
Bilety: 14 zł - normalne
12 zł – zniżka na Kartę Do Kultury*, ulgowy* dla studentów, uczniów, seniorów
8 zł – czł. NHEF* oraz za okazaniem Karty Dużej Rodziny*
* wyłącznie za okazaniem ważnej legitymacji i KARTY przy zakupie biletów (1 bilet na 1 legitymację / 1 KARTĘ)

Ulgowe bilety przysługują wyłącznie studentom studiów stacjonarnych i niestacjonarnych (licencjackich i magisterskich, do 26 roku życia), uczniom, emerytom i rencistom oraz na Kartę Dużej Rodziny – za okazaniem aktualnej, właściwej legitymacji lub karty.

Liczba miejsc biletowanych ograniczona do 111, udział w wydarzeniu przy zachowaniu dystansu i w masce.

Sprzedaż biletów i rezerwacje prowadzi kasa Klubu Żak:
- w dni robocze w godzinach od 15.00 (lub pół godziny przed pierwszym seansem) do 21.00
- w soboty i niedziele od g.16.00 lub na pół godziny przed I seansem
Kontakt: kasa@klubzak.com.pl; Tel. 58 344 05 73 lub 58 345 15 90 – w.117
Rezerwacje: kasa@klubzak.com.pl. Potwierdzone rezerwacje na wydarzenie należy opłacić i odebrać w ciągu 3 dni od dnia potwierdzenia rezerwacji (nieopłacone w terminie rezerwacje są anulowane). Nie przyjmujemy rezerwacji na ostatnie 20 miejsc na dane wydarzenie.
Liczba biletów w danej puli limitowana. Zakupione bilety i karnety nie podlegają zwrotom. Wszystkie ceny zawierają podatek VAT. Na wydarzeniach w Klubie Żak miejsca nie są numerowane.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.