4. Wieczór z Kinem: Monument. Spotkanie z reżyserką Jagodą Szelc (1 opinia)

Pokaz przedpremierowy filmu Monument, po którym odbędzie się spotkanie z reżyserką Jagodą Szelc w ramach 4. edycji Wieczór z Kinem, projektu organizowanego przez studentów Wiedzy o Filmie i Kulturze Audiowizualnej UG.

sie 5

środa, godz. 18:00

Gdańsk,
bilety 20,90 - 31,90 zł
4. Wieczór z Kinem: MONUMENT + spotkanie z reżyserką Jagodą Szelc
reż. Jagoda Szelc, Polska, 2018, 90 min.

Monument to drugi, oczekiwany przez wielu widzów film Jagody Szelc, autorki Wieży. Jasnego dnia - zaskakującego debiutu, który zdobył dwie nagrody na festiwalu w Gdyni, a rok temu okazał się niespodziewanym przebojem kin studyjnych.

Monument to hipnotyczna i przerażająca opowieść o grupie studentów hotelarstwa, którzy późną nocą przybywają do tajemniczego hotelu, by odbyć w nim praktyki. Szybko okazuje się, że miejsce nie należy do zwyczajnych. Despotyczna menadżerka pozbawia bohaterów imion i zmusza ich do wykonywania niezrozumiałych czynności. Choć studenci orientują się, że coś jest nie tak, nie wiedzą, że w hotelu czas jest względny, a przestrzeń staje się figurą niemożliwą.

Monument był już pokazywany na festiwalu Nowe Horyzonty, a także na festiwalu w Gdyni, gdzie zdobył nagrodą w konkursie Inne Spojrzenie. Na obu imprezach cieszył się bardzo pozytywnymi opiniami widzów i krytyków.
 

Opinie (1)

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.