stat
Impreza już się odbyła

2. Pokaz Niezależnych Filmów GRAND OFF

Pokaz najlepszych filmów niezależnych GRAND OFF to cykl trzech czwartkowych spotkań ze zwycięskimi produkcjami audiowizualnymi z 14. edycji festiwalu GRAND OFF. Oprócz prezentacji filmów, w programie przewidziane są także panele dyskusyjne z gośćmi specjalnymi, o których informacje zostaną podane wkrótce w poście tego wydarzenia. Podczas pokazu będzie można również wziąć udział w losowaniu nagród, którego szczegóły mogą Państwo poznać poprzez śledzenie aktualności wydarzenia. Podczas wszystkich trzech spotkań będzie możliwość wygrania gier planszowych oraz voucherów do wykorzystania w klubokawiarni Index.

Projekt zrealizowany w ramach konkursu AlterProjekt organizowanego przez Akademickie Centrum Kultury UG ALTERNATOR.

Partnerami wydarzenia są: Akademickie Centrum Kultury UG Alternator, Klubokawiarnia Index, Fundacja Cinema Art oraz Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie.

Organizatorami festiwalu GRAND OFF są: Fundacja Cinema Art oraz Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie. To właśnie tym instytucjom zawdzięczamy możliwość obejrzenia zwycięskich filmów festiwalu.

"(...)GRAND OFF to wydarzenie kulturalne, które zwraca uwagę na zjawisko kina niezależnego i nadaje mu odpowiednią rangę, powagę i prestiż. Najciekawsze produkcje niezależne z całego świata poddawane są preselekcji i typowane przez profesjonalna Komisję Nominacyjną do nagród w jedenastu kategoriach: scenariusz, reżyseria, zdjęcia, montaż, scenografia, aktorka, aktor, fabuła, dokument, animacja oraz najlepszy film polski. Filmy nominowane ocenia międzynarodowa Kapituła składająca się z ponad 80 znawców filmu, teoretyków, reżyserów, operatorów, montażystów i aktorów z ponad 30 krajów. Nagrody w postaci pięknych statuetek wręczane są na festiwalowej Gali, która w ubiegłym roku odbyła się 1 grudnia.(...)"

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.