Promocje

Cinema City

W środy taniej
W środy taniej!

W każdą środe 14 pln za bilet na film 2D, filmy 3D - 17 pln. Powyższa cena specjalna nie łączy się z żadnymi promocjami i zniżkami oferowanymi przez Cinema City oraz ich partnerów. Cena specjalna obowiązuje wyłącznie w środy. Nie dotyczy śród w dni świąteczne i dni ustawowo wolne od pracy. W te dni w sieci Cinema City obowiązuje cennik weekendowy. Cena specjalna nie obowiązuje w kinach IMAX i Cinema Park.

Multikino

Filmowe Ftorki
Filmowe Ftorki

Zostań fanem Multikina w Facebooku, pobierz kod i wymień go we wtorek na tańszy bilet na film 2D.
W Trójmieście bilety w ramach promocji w cenie 15 zł.
Aby skorzystać z akcji trzeba przyjść do kina z wydrukowanym kodem lub pokazać zdjęcie kodu na ekranie telefonu komórkowego. Kod znajduje się w aplikacji "Bilety, kody, promocje" na profilu Multikina na Facebooku. Na podstawie jednego kodu można kupić 1 bilet.

Środy z Orange
Środy z Orange

W ramach akcji Środy z Orange klienci mają możliwość zakupu dwóch biletów do kina w cenie jednego. Po wysłaniu SMS-a o treści FILM pod numer 241 otrzymują w odpowiedzi kod uprawniający do odebrania biletów na środowy seans kinowy.
Zakup biletów tylko z aktualnym kodem w telefonie komórkowym.

Kinder Bueno zaprasza na Bueno Czwartki
Kinder Bueno zaprasza na Bueno Czwartki

Aby skorzystać z promocji należy zakupić 3 Kinder Bueno lub Kinder Bueno White i wymienić opakowania na bilety. Każde 3 opakowania = 1 bilet do kina za 10 zł.
Bilety można wykorzystać w dowolny czwartek, po wcześniejszym zgłoszeniu na www.kinderbueno.pl w zakładce ZGŁOSZENIE i uzupełnieniu danych w formularzu. Po wypełnieniu formularza wysyłany jest SMS z potwierdzeniem, który należy okazać w kasie wybranego kina. W każdym tygodniu trwania promocji można zamówić maksymalnie 2 bilety do kina.

Rodzina leci do Multikina
Rodzina leci do Multikina

Dzięki akcji "Rodzina leci do kina" rodzic przy zakupie biletu ulgowego dla dziecka na ten sam film, za swój zapłaci 3 zł mniej od ceny normalnej. Bilety rodzinne mogą być nabyte maksymalnie przez dwoje rodziców lub opiekunów. Oferta obowiązuje przez cały tydzień na seanse rozpoczynające się do godziny 17:00, na filmy familijne 2D i 3D bez ograniczeń wiekowych.

Helios

Od poniedziałku do piątku, na seanse do godziny 13.30 każdy bilet kosztuje jedynie 14,00 zł!
(Promocja nie obejmuje seansów 3D, Świąt i Tanich Wtorków! Wtorek to dzień promocyjny posiadający inne ceny)

Twoim zdaniem

 • Karski i władcy ludzkości
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
  ocena:   8.8 / głosów: 105
 • Apartament
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
  ocena:   7.9 / głosów: 50
 • System
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
  ocena:   7.5 / głosów: 102
zobacz wszystkie