Promocje

Cinema City

W środy taniej
W środy taniej!

W każdą środe 14 pln za bilet na film 2D, filmy 3D - 17 pln. Powyższa cena specjalna nie łączy się z żadnymi promocjami i zniżkami oferowanymi przez Cinema City oraz ich partnerów. Cena specjalna obowiązuje wyłącznie w środy. Nie dotyczy śród w dni świąteczne i dni ustawowo wolne od pracy. W te dni w sieci Cinema City obowiązuje cennik weekendowy. Cena specjalna nie obowiązuje w kinach IMAX i Cinema Park.

Multikino

Filmowe Ftorki
Filmowe Ftorki

Zostań fanem Multikina w Facebooku, pobierz kod i wymień go we wtorek na tańszy bilet na film 2D.
W Trójmieście bilety w ramach promocji w cenie 15 zł.
Aby skorzystać z akcji trzeba przyjść do kina z wydrukowanym kodem lub pokazać zdjęcie kodu na ekranie telefonu komórkowego. Kod znajduje się w aplikacji "Bilety, kody, promocje" na profilu Multikina na Facebooku. Na podstawie jednego kodu można kupić 1 bilet.

Wtorki z Somersby
Filmowe Ftorki

Bilet do kina za 10 zł? To proste.
Kup 3 napoje piwne Somersby, zachowaj kapsle, przyjdź we wtorek do Multikina i wymień je na dowolny bilet na film 2D za 10 zł.
Promocja "Wtorki z Somersby" trwa do końca 2015 roku lub do wyczerpania zapasów.
Bilet można kupić wyłącznie w kasie barowej wybranego Multikina (tzw. Popcorn Bar). W celu skorzystania z Promocji należy przynieść do Multikina 3 kapsle z butelek: Somersby Apple, Somersby Blackberry lub Somersby Elderflower.
Promocja nie obejmuje projektów specjalnych (tj. maratonów filmowych, transmisji i retransmisji wydarzeń muzycznych i sportowych, Poranków, Kina na Obcasach), filmów familijnych (filmy bez ograniczeń wiekowych), jak również pokazów na zaproszenia. Z akcji mogą być wyłączone niektóre filmy. Lista filmów wyłączonych z Promocji dostępna jest w kasach barów kinowych. Akcja nie łączy się z innymi promocjami Multikina. "Wtorki z Somersby" odbywają się we wtorki w kinach sieci Multikino, z wyłączeniem: Multikina Wola (Warszawa) oraz Kielce. Bilety na wtorkowe seanse można nabyć również w inne dni tygodnia, pod warunkiem że repertuar jest już dostępny.

Środy z Orange
Środy z Orange

Drugi bilet w prezencie od Orange
Wszyscy klienci Orange dzięki akcji Środy z Orange mają możliwość zakupu dwóch biletów do kina w cenie jednego na dowolny środowy seans.

Środy z Orange to:
- nielimitowana liczba kodów umożliwiająca zakup dwóch biletów w cenie jednego. Każdy klient Orange może pobrać jeden kod na każdą środę. Jedynym ograniczeniem przy wykorzystaniu pobranego kodu jest dostępność miejsc w salach kinowych,
- filmy 3D - akcja obejmuje również filmy 3D. Uczestnicy Śród z Orange mogą wypożyczyć dwie pary okularów 3D w cenie jednej,
- rabat na zakupy w barze kinowym - wszystkie osoby korzystające z akcji "Środy z Orange" otrzymują 15% rabat na zakup specjalnego zestawu dla dwojga w barze kinowym, - akcje specjalne - akcją objęte są, poza filmami z repertuaru, również projekty specjalne np. koncerty, maratony, transmisje sportowe, znajdujące się w ofercie Multikina w środy.

Kinder Bueno zaprasza na Bueno Czwartki
Kinder Bueno zaprasza na Bueno Czwartki

Aby skorzystać z promocji należy zakupić 3 Kinder Bueno lub Kinder Bueno White i wymienić opakowania na bilety. Każde 3 opakowania = 1 bilet do kina za 10 zł.
Bilety można wykorzystać w dowolny czwartek, po wcześniejszym zgłoszeniu na www.kinderbueno.pl w zakładce ZGŁOSZENIE i uzupełnieniu danych w formularzu. Po wypełnieniu formularza wysyłany jest SMS z potwierdzeniem, który należy okazać w kasie wybranego kina. W każdym tygodniu trwania promocji można zamówić maksymalnie 2 bilety do kina.

Rodzina leci do Multikina
Rodzina leci do Multikina

Dzięki akcji "Rodzina leci do kina" rodzic przy zakupie biletu ulgowego dla dziecka na ten sam film, za swój zapłaci 3 zł mniej od ceny normalnej. Bilety rodzinne mogą być nabyte maksymalnie przez dwoje rodziców lub opiekunów. Oferta obowiązuje przez cały tydzień na seanse rozpoczynające się do godziny 17:00, na filmy familijne 2D i 3D bez ograniczeń wiekowych.

Helios

Od poniedziałku do piątku, na seanse do godziny 13.30 każdy bilet kosztuje jedynie 14,00 zł!
(Promocja nie obejmuje seansów 3D, Świąt i Tanich Wtorków! Wtorek to dzień promocyjny posiadający inne ceny)

Twoim zdaniem

 • Franciszek
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
  ocena:   8.7 / głosów: 32
 • Moja chuda siostra
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
  ocena:   6.4 / głosów: 28
 • Sól ziemi
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
  ocena:   6.2 / głosów: 55
zobacz wszystkie