Promocje

Cinema City

W środy taniej
W środy taniej!

W każdą środe 14 pln za bilet na film 2D, filmy 3D - 17 pln. Powyższa cena specjalna nie łączy się z żadnymi promocjami i zniżkami oferowanymi przez Cinema City oraz ich partnerów. Cena specjalna obowiązuje wyłącznie w środy. Nie dotyczy śród w dni świąteczne i dni ustawowo wolne od pracy. W te dni w sieci Cinema City obowiązuje cennik weekendowy. Cena specjalna nie obowiązuje w kinach IMAX i Cinema Park.

Multikino

Kino na obcasach

Kino na Obcasach to wyjątkowy projekt stworzony wyłącznie dla Pań, którym proponujemy wspólne spotkania w Multikinie zazwyczaj raz w miesiącu we wtorek o godz.: 20:00. Przed każdym seansem wraz z Partnerami projektu organizowane są różnego rodzaju atrakcje dodatkowe dla Pań.

Multibabykino (nie dotyczy Multikina Sopot)

W kinach sieci Multikino od lat realizowany jest cykliczny projekt dedykowany rodzicom oraz ich pociechom - Multibabykino. Ma on na celu aktywizację młodych mam oraz ojców poprzez cotygodniowe spotkania w Multikinie podczas specjalnych seansów, na które mogą zabierać swoje dzieci. Podczas pokazów w salach kinowych rozłożone są przewijaki, pieluszki oraz chusteczki nawilżające. Ponadto dźwięk na sali jest ściszony, światło lekko przyciemnione, a temperatura podwyższona. Każdy rodzic otrzyma bezpłatnie nosidełko, w którym podczas seansu filmowego, niemowlę będzie mogło odpoczywać. Bilety w cenie 15 złotych.

Rodzina do kina z Radiem Zet i Multikinem
Rodzina do kina z Radiem Zet i Multikinem

Specjalna oferta dla rodzin z dziećmi czyli akcja "Rodzina do kina" zostaje przedłużona w sieci Multikino do końca 2014 roku. Dzięki temu we wszystkich kinach sieci od poniedziałku do niedzieli rodzice z dziećmi nadal mogą kupować bilety rodzinne i płacić za bilet tyle co dziecko. Oferta dotyczy filmów bez ograniczeń wiekowych, wyświetlanych do godziny 17.00.

Środy z Orange
Środy z Orange w Multikinie

W ramach akcji Środy z Orange klienci mają możliwość zakupu dwóch biletów do kina w cenie jednego. Po wysłaniu SMS-a o treści FILM pod numer 241 otrzymują w odpowiedzi kod uprawniający do odebrania biletów na środowy seans kinowy.
Zakup biletów tylko z aktualnym kodem w telefonie komórkowym.

Ftorki z Lordem

Wystarczy dołączyć do grona przyjaciół Multikina na Facebooku. Na fan page'u Multikino Polska umieszczony jest kod, upoważniający każdego użytkownika do zakupu biletu na filmy 2D w promocyjnej cenie w każdy wtorek.
Aby skorzystać z akcji trzeba przyjść do kina z wydrukowanym kodem lub pokazać zdjęcie kodu na ekranie telefonu komórkowego. Kod znajduje się w aplikacji "Bilety, kody, promocje" na profilu Multikina na Facebooku. Na podstawie jednego kodu można kupić 1 bilet. Przy zakupie kilku biletów w trakcie jednej transakcji konieczne jest posiadanie tylu kodów ile kupowanych biletów.

Bueno Czwartki
Bueno Czwartki

Aby skorzystać z promocji należy zakupić 3 Kinder Bueno lub Kinder Bueno White i wymienić opakowania na bilety. Każde 3 opakowania = 1 bilet do kina za 10 zł.
Bilety można wykorzystać w dowolny czwartek, po wcześniejszym zgłoszeniu na www.kinderbueno.pl w zakładce ZGŁOSZENIE i uzupełnieniu danych w formularzu. Po wypełnieniu formularza wysyłany jest SMS z potwierdzeniem, który należy okazać w kasie wybranego kina. W każdym tygodniu trwania promocji można zamówić maksymalnie 2 bilety do kina.

Helios

Od poniedziałku do piątku, na seanse do godziny 13.30 każdy bilet kosztuje jedynie 14,00 zł!
(Promocja nie obejmuje seansów 3D, Świąt i Tanich Wtorków! Wtorek to dzień promocyjny posiadający inne ceny)

Twoim zdaniem

zobacz wszystkie