Wydarzenie

Dzień z Obcym

UWAGA! Impreza już się odbyła

data:
26 kwietnia 2017 (środa)
godzina:
19:00
miejsce:

Multikino Gdańsk  mapa

adres:
Gdańsk, al. Zwycięstwa 14
bilety:
20 zł , ulgowy 16,90 zł
26. kwietnia, w oczekiwaniu na premierę filmu "Obcy: Przymierze", sieć Multikino zaprasza na DZIEŃ Z OBCYM. Podczas wydarzenia widzowie będą mogli zobaczyć na wielkim ekranie produkcję "Obcy - 8. pasażer Nostromo" z 1979 roku. Ponadto na fanów serii czeka niespodzianka.


Dzień 26 kwietnia 2017 r. nie został wybrany przypadkowo, nawiązuje bowiem do planety LV-426 z klasycznego cyklu o Obcym. Widzowie poza kultowym "Obcym - 8. pasażer Nostromo"  w reżyserii Ridleya Scotta z 1979 roku, jako pierwsi będą mogli zobaczyć na wielkim ekranie ekskluzywne materiały z najnowszej produkcji "Obcy: Przymierze". Film wejdzie do kin 12 maja br.

"Obcy - 8. pasażer Nostromo" jest zaliczany do klasyki kina science fiction. To właśnie
w tym kosmicznym horrorze z 1979 roku po raz pierwszy pojawia się tytułowe monstrum - perfekcyjna maszyna do zabijania zaprojektowana przez H.R. Gigera, mistrza niepokojących dzieł sztuki. Harry Dean Stanton szukający kota Jonesy'ego, Tom Skerrit błądzący po omacku w szybkie wentylacyjnym, Sigourney Weaver biegnąca po pokładzie "Nostromo" i wreszcie klasyczna scena narodzin potwora - to trzeba zobaczyć na dużym ekranie.

Bilety na DZIEŃ Z OBCYM można nabyć od 10 kwietnia w kinach sieci Multikino, przez stronę www.multikino.pl oraz przez aplikację Multikino dostępną dla telefonów komórkowych z systemem Android, Windows Phone oraz iOS.
 
Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Tytuł:
Treść:
Autor (opcjonalny):
E-mail (opcjonalny):
Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.
zamknij

Najwyżej oceniane

Chata
Ocena: 8.3 / 237 głosów
Azyl
Ocena: 8.2 / 92 głosy
Był sobie pies
Ocena: 6.7 / 110 głosów

Zapowiedzi